• شنبه / ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ / ۱۴:۳۲
  • دسته‌بندی: علم و فناوری ایران
  • کد خبر: 98021407323
  • منبع : روابط عمومی جشنواره

رونمایی از ۱۶ کتاب در جشنواره ملی دانش‌آموزی ابن سینا

بوعلی سینا
عکس تزیینی است

دبیر علمی چهارمین جشنواره ملی دانش‌آموزی ابن سینا گفت: پنجمین دوره این جشنواره در ۲۸ و ۲۹ فروردین سال ۹۹ به صورت خودگردان توسط دانش‌آموزان برگزار می‌شود که پوستر آن در دوره امسال رونمایی شد.

به گزارش ایسنا، مهدی رشیدی جهان در ارتباط با چهارمین جشنواره ملی دانش‌آموزی ابن سینا اظهار کرد: بیش از ۵۰۰۰ دانش آموز، مدیر، معلم پژوهشی مدارس از ۳۱ استان در این برنامه مشارکت داشتند.

وی با اشاره به محورهای ۷ گانه جشنواره گفت: نتایج و اعلام برگزیدگان جشنواره پس از جمع‌بندی و ارزیابی توسط داوران در ۱۰ روز آینده از طریق سایت رسمی جشنواره صورت می‌گیرد.

دبیر علمی چهارمین جشنواره ملی دانش‌آموزی ابن سینا با اشاره به اعزام برگزیدگان محورهای مختلف به جشنواره‌ها و مسابقات بین‌المللی تصریح کرد:
در حاشیه این جشنواره، نشست خبری ویژه‌ای با حضور شخصیت‌های برجسته علمی، دولتی و همچنین رسانه‌ها و خبرگزاری‌های مختلف برگزار شد.

وی ادامه داد: برگزیدگان در بعضی از محورها به مرحله دوم راه پیدا کردند و مرحله دوم مسابقات نیز برگزار می‌شود.

رشیدی جهان خاطر نشان کرد: مراسم افتتاحیه این جشنواره در روز پنج‌شنبه، دوازدهم اردیبهشت با حضور سلجوقی دبیر کارگروه فضای مجازی کودک و نوجوان وزارت ICT، فرحناز مینایی پور مدیرکل امور زنان و خانواده وزارت آموزش‌وپرورش، رضا گلشن مهرجردی معاون رئیس کمیته علمی جشنواره، اسدی مشاور فضای مجازی کودک و نوجوان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار شد.

وی گفت: همچنین رونمایی از پوستر پنجمین دوره (سال آینده جشنواره)، رونمایی از تفاهم‌نامه جشنواره با شناسا (حامی کسب‌وکارهای دانش‌آموزی) و رونمایی از ۱۶ کتاب نگارش شده توسط دانش‌آموزان با حمایت جشنواره ملی ابن‌سینا از دیگر برنامه‌های ویژه جشنواره ملی دانش‌آموزی ابن‌سینا بود.

دبیر علمی چهارمین جشنواره ملی دانش‌آموزی ابن سینا عنوان کرد: پنجمین دوره این جشنواره نیز در ۲۸ و ۲۹ فروردین سال ۹۹ به صورت خودگردان توسط دانش‌آموزان برگزار می‌شود که پوستر آن در دوره امسال رونمایی شد.

انتهای پیام