• سه‌شنبه / ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ / ۱۳:۴۹
  • دسته‌بندی: مازندران
  • کد خبر: 98021709208
  • منبع : نمایندگی مازندران

فرمانده انتظامی شهرستان خبر داد:

کشف ۶۰۰ کیلو لواشک فاسد در چالوس

ترشک و لواشک

فرمانده انتظامی چالوس از کشف ۶۰۰ کیلو لواشک و مواد غذایی تاریخ مصرف گذشته در این شهرستان خبر داد.

به گزارش ایسنا، عبدالله منتظری گفت: در پی کسب خبری مبنی بر نگهداری و فروش مواد غذایی تاریخ گذشته توسط فردی در شهرستان چالوس، موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.

وی افزود: در اجرای این مأموریت مأموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی با انجام اقدامات اطلاعاتی و بررسی‌های همه جانبه متهم را شناسایی و دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان چالوس تصریح کرد: پس از هماهنگی‌های قضائی، مأموران انتظامی این فرماندهی به همراه مأموران اداره بهداشت و اداره صنعت و معدن به محل نگهداری کالا توسط متهم عزیمت کردند.

منتظری خاطرنشان کرد: در بازدید به عمل آمده از محل نگهداری کالا توسط متهم، ۶۰۰ کیلوگرم انواع لواشک و ترشیجات تاریخ مصرف گذشته که متهم با دستکاری در تاریخ انقضای ثبت شده روی کالاها آن را روانه بازار می‌کرد، کشف شد.

فرمانده انتظامی چالوس در خاتمه با اشاره به این که متصدی این واحد انباری پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد، خاطرنشان کرد: شهروندان برای حفظ سلامت خود و اعضای خانواده هنگام خرید مایحتاج پروتئینی و مواد غذایی به تاریخ انقضا مصرف و میزان سلامت آن توجه کنند و در صورت مشاهده موارد مشکوک مراتب را به پلیس ۱۱۰ و یا مراجع ذیصلاح اطلاع دهند.


انتهای پیام