• چهارشنبه / ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ / ۱۶:۰۸
  • دسته‌بندی: خبر بازار
  • کد خبر: 98022513626
  • خبرنگار : 30054

همه‌چیز در مورد اجاره انبار ارزان در تهران

سوله

دغدغه همه افرادی که به دنبال تولید محصول یا کالایی هستند نیاز به انبار است به‌خصوص اگر قصدشان این باشد که انبار مورد نیاز در تهران مستقر باشد.

به گزارش ایسنا، بنا بر اعلام گروه املاک صنعتی سوله، برای اجاره انبار در تهران روش‌های مختلفی وجود دارد که قصد داریم به بهترین شکل ممکن در مورد آن‌ها توضیح مختصری بدهیم.

کدام مناطق در تهران برای انبار کالا مناسب‌اند؟

تهران شهر بزرگی است و همین وسعت در تهران سبب شده تا سرمایه‌گذاری در حوزه خریدوفروش املاک بسیار جذاب باشد. برای خرید انبار می‌توان در مناطق مختلفی سرمایه‌گذاری کرد ولی سوال مهم این است که کدام مناطق برای انبار کالا مناسب‌اند؟ برای خرید انبار به چه نکاتی باید توجه نمود؟ فضاهای مناسب برای اجاره انبار کدام‌اند؟ در ادامه این مطلب به همه این سوالات پاسخ می‌دهیم.

ملاک اصلی برای خرید انبارامنیت آن است

بعضاً مشاهده شده که افرادای در نقاط مختلف این شهر به دنبال خرید انباری مناسب برای کسب کار خود هستند و به دلیل هزینه و مبلغ کمتر حاضرند در هر نقطه که فضای مناسبی داشته باشد سرمایه‌گذاری کنند. ولی متأسفانه به این نکته کمتر توجه می‌شود که اولویت اصلی هم برای اجاره و هم برای خرید امنیت منطقه‌ای است که انبار در آن احداث شده است. انبارهای ایمن تعرفه مشخصی دارند که در ادامه به برخی از فضاهای مناسب برای این کار اشاره می‌کنیم.

شهرک‌های صنعتی و فرصت مناسب برای سرمایه‌گذاری

یکی از بهترین مکان‌ها برای خرید یا اجاره انبارها می‌تواند شهرک‌های صنعتی باشند. شهرک‌های صنعتی با توجه به نزدیکی یا دور بودنشان به تهران دارای قیمت‌های مختلفی هستند که می‌توان به برخی از آن‌ها اشاره کرد. به‌عنوان‌مثال می‌توان از شهرک صنعتی چهاردانگه نزدیک‌ترین شهرک صنعتی به تهران نام برد که دارای موقعیت بسیار مناسبی برای سرمایه‌گذاری است. در این شهرک سوله‌ها و مراکز صنعتی با کاربری‌های متفاوت در آن مشغول به فعالیت هستند که بستر مناسبی را برای کسب و کارهای کوچک فراهم آورده است. ضمن این متراژهای کوچک کارگاهی و انبار در این شهرک بسیار زیاد است که توجه بسیاری از تولیدکنندگان و صنعت گران را به خود جلب کرده است.

انبارهای عمومی فضایی مناسب برای لوازم‌خانگی

اگر قصد اجاره فضایی کوچک برای مدت محدود را دارید می‌توانید از خدمات یک انبار عمومی استفاده کنید. انبارهای عمومی فضای اشتراکی مناسبی را برای اجاره در اختیار مستأجران قرارمی‌دهند از جمله انبارهای بسیار کاربردی انبارهای کانتینری هستند. کانتینرها محدودیت انبارهای بزرگ و ثابت را ندارند و می‌توان به راحتی در مدت زمان محدود اجاره کرد. اجاره این انبارها روزانه محاسبه می‌شود به همین دلیل دردسرهای اجاره انبارهای ثابت را ندارند. متقاضیان انبارهای کانتینری کسانی هستند که قصد اجاره انبار برای لوازم کم‌حجم و کوچک را دارند به همین دلیل از این نوع انبارها استفاده می‌کنند.

از انبارهای اشتراکی بیشتربدانی

انبارهای اشتراکی فضای مناسبی برای افرادی هستند که به دلیل محدودیت زمانی و رهایی از قراردادهای بلندمدت اجاره ترجیح می‌دهند هزینه‌ی بالاتری برای اجاره انبارهای اشتراکی پرداخت کنند. اجاره انبارهای اشتراکی دارای مزایای فراوانی است که به برخی از آن‌ها اشاره می‌کنیم:

امنیت بالا: انبارهای اشتراکی دارای امنیت بالایی هستند که باعث شد ه تا کارفرمایان برای اجاره انبار راغب‌تر باشند.

جابجایی آسان: برای اجاره انبارهای اشتراکی نیاز به حضور کارفرما نیست و انباردار مسئول جابجایی کالا با اجازه کارفرماست.

ارسال کالا: برای ارسال کالا در انبارهای عمومی کافی است با درخواست کتبی کارفرما (بیجک) کالای انباری به نقاط مختلف کشور و یا حتی دنیا ارسال شود.

عدم پرداخت هزینه‌های دولتی: در این نوع انبارها نیاز به پرداخت هزینه‌های دولتی مثل مالیات و دارایی نیست و این حسن بزرگی برای اجاره‌ی این نوع از انبارهاست.

انبارهای عمومی برای افرادی که قصد اجاره انبار برای مدت محدودی را دارند و توانایی پرداخت هزینه‌های آن را دارند، مناسب‌اند.

برای اجاره انبار به کجا مراجعه کنیم

گروه املاک صنعتی سوله مرجعی از معاملات املاک صنعتی است که فایل‌های خرید و فروش و اجاره بسیاری را در خود جای داده است. اگر قصد اجاره انبار ارزان در اطراف تهران و یا قصد خرید انبار در تهران را دارید، می‌توانید به گروه املاک صنعتی سوله مراجعه کرده و از مشاوره رایگان این گروه در املاک صنعتی مطلع شوید.

انتهای رپرتاژ خبری