• دوشنبه / ۶ خرداد ۱۳۹۸ / ۱۶:۳۷
  • دسته‌بندی: توپ و تور
  • کد خبر: 98030602462
  • خبرنگار : 71419

لیبروی تیم ملی والیبال: فرقی ندارد چه کسی در ترکیب اصلی است

محمدرضا حضرت‌پور

محمدرضا حضرت‌پور با تاکید بر همدلی و انگیزه بالای همه ملی پوشان گفت: برای ما فرقی ندارد چه کسی در ترکیب اصلی تیم ملی قرار بگیرد و تنها موفقیت والیبال ایران مهم است.

به گزارش خبرنگار ایسنا از چین، لیبروی تیم ملی والیبال ایران درباره شرایط تیم ملی در هفته نخست لیگ ملت‌های ۲۰۱۹ اظهار کرد: امیدوارم در هفته نخست نتیجه خوبی بدست آوریم. قطعاً برد در هفته اول خیلی کمک می‌کند که در ادامه بهتر نتیجه بگیریم. والیبال ایران ثابت کرده می‌تواند پیروزی‌های بزرگی بدست بیاورد.

او افزود: ما پرواز خوبی به چین داشتیم و خستگی را حس نکردیم. خوب و سرحال کار را استارت زدیم. هتل و محل اقامت تیم هم انصافاً خوب است اما هنوز نمی‌توانم در مورد تغذیه و غذاهای میزبان چیزی بگویم.

لیبروی تیم ملی ایران درباره انگیزه حضور در ترکیب اصلی نیز گفت: اصلاً حضور در تیم ملی بحث متفاوتی دارد و مهم نیست چه کسی در ترکیب اصلی است. ما تلاش می‌کنیم که تیم ملی ایران بهترین نتیجه را بگیرد. فرقی ندارد چه کسی در ترکیب اصلی باشد یا در لیست ذخیره‌ها قرار بگیرد و یا اصلاً در یک هفته بازی نکند. ما همه برای پیشرفت والیبال یک دل هستیم تا بهترین نتیجه را بگیریم.

به گزارش ایسنا، ایران در اولین بازی خود جمعه به مصاف ایتالیا می‌رود.

انتهای پیام