• دوشنبه / ۶ خرداد ۱۳۹۸ / ۱۷:۳۰
  • دسته‌بندی: سایر ورزش‌ها
  • کد خبر: 98030602467
  • خبرنگار : 71237

ترکیب تیمهای ورزشی کارگران ایران برای مسابقات جهانی اسپانیا

مسابقات جهانی کارگری 2019 اسپانیا ورزش کارگری

ترکیب تیمهای ورزشی کارگران ایران برای حضور در مسابقات جهانی اسپانیا مشخص شد.

به گزارش ایسنا، ششمین دوره رقابتهای جهانی ورزش کارگران ۱۱ تا ۱۶ تیرماه در شهر تورتوسا اسپانیا برگزار خواهد شد که کاروان ایران با نام "طلایه داران رونق تولید" با ۱۴۰ نفر ورزشکار، مربی و همراه مرد و زن راهی این رویداد جهانی خواهد شد.

مسابقات جهانی کارگران هر دو سال یکبار برگزار می‌شود و این سومین حضور تیم‌های ملی ایران در این مسابقات است. کاروان ورزشی کارگران ایران در قالب ۱۶ تیم و در ۹ رشته ورزشی به رقابت با حریفان خود خواهند پرداخت.

ترکیب تیم‌های اعزامی ایران به اسپانیا به شرح زیر است:

کاراته (۵ ورزشکار)

تیم مردان: حسین یوسفی عطا، علی رحیمی، مجتبی کامیاب، بهنام محمدی و مجید اکبرزاده مشتقین

سرمربی و سرپرست: عبدالرضا صحرانورد

تنیس روی میز (۱۱ ورزشکار)

تیم مردان(پرهام ۱): هادی صبحی، جمال فتاحی،احمد حکیمی امام محمد و مجیدرضا احتشام زاده

تیم مردان (پرهام ۲): عباس فروغی، رمضانعلی محمودی گلستانی، مهدی احمدی قطبی و هومن خندان

تیم بانوان: ویدا عبدی، رقیه حق شناس و مهسا کردی پور

سرپرست: مجید رضا احتشام زاده

مربی: هاشم صحراگرد

دوومیدانی (۲۰ ورزشکار)

تیم مردان: امین حسین زاده رهبر، سجاد زارعی،جواد علی زاده، میلاد سروندی، محمد فرجی، داود ملک پور، احمد فرود، مهدی صابری، سهند توانایی، صادق خادمی، حسن میهن دوست، سید مهران حسینی حیدری و محمد یزدانی.

تیم بانوان: سمیرا حاتمی راد، فاطمه سرشتی، فاطمه نصری نصرآبادی، حدیث احمدی، فاطمه عباسی، مریم محمودی و مهدیه زعیمی

سرپرست: روح الله عسگری گندمانی

مربی: سید حسن موسوی نژاد

دوومیدانی کاران در بخش آقایان در ۱۲ ماده و در بخش بانوان در ۱۱ ماده مسابقه خواهند داد.


 

شنا (۸ ورزشکار)

تیم مردان: ساسان کریمی، فرشاد دادفر، غلامرضا محمدی شادروان، امین شایسته نیکو، مهرداد کشاورز، میلاد دلفان، علیرضا نوری و پوریا مال دار قصری

مربی: حسین سمیع زاده فشخامی

سرپرست: حسن نوری

کشتی فرنگی (۱۰ ورزشکار)

تیم مردان: یونس عیسی بیگلو، سجاد صالح پور، محمود سلیمی راد، احمد خرسانی پور، جواد صابری پور، محمد جعفر توسلی، مهرداد بهرامی، مهدی خانی چگینی، حسین شکری و امید حاجی تبار مرزناکی

مربی: مجید دهگان

سرپرست: حسن حمیدی

کشتی ساحلی (۴ ورزشکار)

تیم مردان: غلامرضا عبدالله‌پور، حمیدرضا زرین پیکر، امین حسین زاده و اکبر صفرپور

مربی: اکبر خجسته

سرپرست: همایون معصومی بالا شادهی

جودو (۱۱ ورزشکار)

تیم مردان: حیدر زحمتکش، حمیدرضا سجادی فر، سید محمدرضا سعیدی مدنی، حمید رضا پاپی، محمد عباس نژاد، سعید مرادی و محمد جمالی.

داور: سید مهدی پورحسینی

سرمربی: سعید قمی

سرپرست: محمد وحیدپور اسفندیار

تیم بانوان: آزیتا شکاری، ساناز اروندی، مهشید شیخ ار پناهی و سحر چغلوند

سرپرست: سوسن دانشفر

پتانک (۱۴ ورزشکار)

تیم مردان: رحیم زارع، بهزاد زارع، محمد رضا زارع، غلامعلی شهمرادی، محمدآقاجری، میلاد خالقی، حسین حمیدیان، علیرضا قربانی سرطایی، سید حمید غفاری

مربی: عباس علوانی

سرپرست: محمد هادی خشنودی قصرالدشتی

تیم بانوان:

ستاره نیک منش، آزاده قشقایی، ندا قاسمی زاده، آناهیتا قربانی سرطایی، نیلوفر قربانی سرطایی

والیبال ساحلی( ۴ ورزشکار)

سید امید حسینی، عبدالله آذر، محمد غلامی، کیا شوشتری‌زاده، محمدجواد نظری و حسین آرمویی ( از بین این ۶ ورزشکار، ۴ نفر راهی مسابقات جهانی می‌شوند.)
مربی: بهنام محمودی

سرپرست: حمید حق بین

انتهای پیام