• شنبه / ۱ تیر ۱۳۹۸ / ۱۹:۳۵
  • دسته‌بندی: فارس
  • کد خبر: 98040100609
  • منبع : نمایندگی فارس

مدیرکل بازرسی استان فارس اعلام کرد؛

استخدام 100 نفر در مناصب اداری فارس بدون رعایت ضوابط قانونی

استخدام

مدیرکل بازرسی استان فارس اعلام کرد که این اداره بر روند استخدام و انتصاب‌ها در سه مجموعه اداری مختلف در سطح این استان بررسی‌هایی را انجام داده است.

به گزارش ایسنا، کاظم اکرمی شنبه اول تیرماه در یک کنفرانس خبری که به مناسبت هفته قوه قضائیه برگزار شد، گفت: با انجام بررسی‌های قانونی، گزارشی از روند استخدام و انتصاب در سه مجموعه تهیه و به مراجع مسئول ارائه شده است.

وی خاطرنشان کرد: بر اساس این گزارش، در سه مجموعه مورد بررسی بیش از یکصد نفر بدون رعایت ضوابط قانونی استخدام یا در مناصبی به کار گرفته شده‌اند.

مدیرکل بازرسی استان فارس همچنین گفت: این اداره کل در راستای انجام وظایف قانونی خود سال گذشته ۴۸ مورد بازرسی برنامه‌ای و ۱۰۹ بازرسی موردی انجام داده است.

اکرمی خاطرنشان کرد: در این رابطه ۲۶۲ گزارش تهیه و به مراجع ذیربط ارسال شده که ۱۳۲ گزارش آن اصلاحی و ۱۳۲ گزارش آن اختصاصی بوده است.

مدیرکل بازرسی فارس یادآور شد: امسال نیز بر اساس برنامه‌ریزی‌ها انجام ۴۶ بازرسی برنامه‌ای انجام شود و در زمینه انجام بازرسی‌های موردی نیز با رشدی بالغ بر پنجاه تا صد درصدی روبرو خواهیم بود و البته یک بازرسی فوق‌العاده مربوط به سیل نیز انجام شده است.


انتهای پیام