• یکشنبه / ۹ تیر ۱۳۹۸ / ۱۷:۱۸
  • دسته‌بندی: البرز
  • کد خبر: 98040904647
  • منبع : نمایندگی البرز

طی دو روز سه نفر در رودخانه‌های البرز غرق شدند

غرق شدن

معاون امدادو نجات هلال احمر البرز گفت: طی دو روز گذشته هفت نفر در رودخانه‌های کرج دچار حادثه شدند که سه نفر از آنها جان خود را از دست دادند.

‌محمدحسین وطنی در گفت وگو با خبرنگار ایسنا‌، اظهار کرد: چهار نفر از این حادثه دیدگان زن بودند که دو نفر از آنها فوت شدند و از میان مردان نیز یک نفر آنها بر اثر غرق شدگی جان خود را از دست داد.

وی توضیح داد: هفتم تیر دو نفر از این افراد در منطقه رودخانه جوستان دچار حادثه شدند که پسر ۱۲ ساله نجات یافت و جسد مرد حدود ۵۰ ساله در منطقه امامزاده هارون پل نساء کشف شد.

وی گفت: در همین روز دو نفر نیز در منطقه پل چوبی آدران به رودخانه افتادند که خوشبختانه مرد ۴۲ ساله و پسر ۷ یا ۸ ساله هردو نجات یافتند.

وی اضافه کرد: دیروز هم در شهرستان کرج سه نفر در منطقه وینه (پل چوبی) به رودخانه افتادند که خانم ۲۷ ساله در منطقه باغ نوروزی نجات یافت و جسد خانم ۳۳ ساله در منطقه رستوران تی رژ و جسد دیگر خانم ۲۵ ساله در منطقه آبگیر بیلقان از آب خارج و تحویل عوامل نیروی انتظامی شد.

این مسئول گفت: در جریان این عملیات‌ها نیروهای مردمی و غواص‌های محلی بسیار به کمک کردند که هلال احمر استان قدردان زحمات آنها هستند.


انتهای پیام