• دوشنبه / ۱۰ تیر ۱۳۹۸ / ۱۱:۵۶
  • دسته‌بندی: اردبیل
  • کد خبر: 98041004950
  • منبع : نمایندگی اردبیل

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان‌:

‌روند سرمایه‌گذاری در اردبیل رو به بهبود و افزایش است

سرمایه گذاری

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان اردبیل گفت: روند سرمایه‌گذاری در اردبیل رو به بهبود و افزایش است.

به گزارش ایسنا، هاشم مظفری در جلسه مرکز خدمات سرمایه‌گذاری استان اردبیل اظهار کرد: ما تاکنون ۲۲ جلسه این مرکز را برگزار کردیم که در آن سعی شده مشکلات، موانع و برخی نارسایی‌ها در حوزه رسانه برطرف شود.

وی خاطرنشان کرد: در این جلسه پنج طرح سرمایه‌گذاری مطرح شد تا نسبت به آنها تصمیم‌گیری شده و زمینه تسهیل و ورود سرمایه‌گذاران در بخش‌های مختلف فراهم آید.

مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان اردبیل بیان کرد: در سه موضوع تصمیم‌گیری انجام شده بود که خروجی آنها به همراه پیگیری کارها و اقدامات انجام شده برای اعضای جلسه به صورت مبسوط اعلام شد تا با همکاری همه دستگاه‌ها مشکلات و موانع احتمالی برطرف شود.

مظفری یکی از این مشکلات را مربوط به حضور سرمایه‌گذار خارجی و موانع به وجود آمده در حوزه برق‌رسانی اعلام کرد و افزود: ما در سال‌های اخیر شاهد حضور سرمایه‌گذاران خارجی در اردبیل بودیم که سعی شده است در همه حوزه‌ها روند کار به نحوی پیش برود تا تسهیل و رضایتمندی آنها فراهم آید.

وی تصریح کرد: با راه‌اندازی مرکز خدمات سرمایه‌گذاری در سال‌های اخیر سبب شده است تا حمایت و پشتیبانی از سرمایه‌گذاران بخش خصوصی و ارتقای مشارکت آنها فراهم آید که در مجموع ما اعلام می‌کنیم روند سرمایه‌گذاری در اردبیل رو به بهبود و افزایش کمی و کیفی است.

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان اردبیل گفت: در حال حاضر با تشکیل جلسات هفتگی مرکز خدمات سرمایه‌گذاری سعی اعضا بر این است تا موانع و مشکلات از پیش روی سرمایه‌گذاران برداشته شود که این سرمایه‌گذاری‌ها زمینه اشتغال و رونق تولید و تحرک اقتصادی استان را به شکل شایسته فراهم کرده است.

مظفری اظهار کرد: امیدواریم با شتاب بیشتری که در سایه حمایت و پشتیبانی استاندار اردبیل از سرمایه‌گذاران در حوزه‌های مختلف انجام می‌شود یک فرصت و بستر مناسب و مستعد فراهم آمده و روند کارها قوت و قدرت بیشتری به خود بگیرد.

دبیر مرکز خدمات سرمایه‌گذاری استان اردبیل ادامه داد: با همکاری همه دستگاه‌های خدمات‌رسان و مدیریت استانی در همه بخش‌ها سعی و تلاش بر این است تا در کمترین زمان موانع پیش روی سرمایه‌گذاران برداشته شده و با انگیزه و رغبت سرمایه‌گذاران بتوانند کارها را به پیش ببرد.

در این جلسه مشکلات پنج طرح سرمایه‌گذاری مطرح و در مورد آنها تصمیم گیری شد و مقرر شد دستگاه‌های خدمات‌رسان در حوزه آب، برق و گاز و زیرساخت‌های موردنیاز در راستای حضور سرمایه‌گذاران فراهم آمده تا امکان توسعه اقتصادی استان به شکل مطلوب فراهم آید.

انتهای پیام