• یکشنبه / ۱۶ تیر ۱۳۹۸ / ۱۱:۵۷
  • دسته‌بندی: یزد
  • کد خبر: 98041608049
  • منبع : نمایندگی یزد

عامل آتش‌سوزی در فولاد یزد مشخص شد

آتش سوزی

معاون عملیات سازمان آتش‌نشانی یزد با بیان این‌که خوشبختانه علی‌رغم گستردگی حریق در آتش‌سوزی فولاد یزد هیچ تلفات جانی نداشتیم، گفت: دپوی زیاد پالت‌های چوبی و بشکه‌های روغنی عامل آتش‌سوزی بودند.

«محمدرضا رحیمی» در خصوص آتش سوزی شرکت فولاد یزد،‌ در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا اظهار کرد:‌ ساعت 22:35 شب گذشته شنبه 15 تیرماه طی تماس تلفنی با مرکز حوادث سازمان آتش‌نشانی یزد آتش‌سوزی گسترده در یکی از بخش‌های شرکت فولاد گزارش و در ادامه نیروهای امدادی بلافاصله به محل اعزام شدند.

وی افزود:‌ بعد از استقرار نیروهای امدادی سازمان آتش‌نشانی در محل حریق بحث جلوگیری از پیشروی در دستور کار عوامل امدادی قرار و نسبت به این مهم اقدام شد.

معاون عملیات سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری یزد، دپوی حجم بالای پالت‌های چوبی در کنار بشکه‌های روغنی و پرس شده را از جمله دلایل آتش‌سوزی دانست و گفت:‌ وجود تراشه‌های فلزی دلیل و شدت آتش‌سوزی را تشدید کرده بود که با اقدام به موقع خاموش و پاکسازی شد.

رحیمی در پایان با بیان این‌که خوشبختانه این حادثه تلفات جانی نداشته است،‌ تصریح کرد:‌ با اقدام به موقع بیش از 15 نفر از نیروهای عملیاتی و ستادی سازمان آتش‌نشانی یزد طی عملیات سه ساعته از بروز خسارت به تأسیسات شرکت فولادی جلوگیری شده است.

انتهای پیام