• چهارشنبه / ۱۹ تیر ۱۳۹۸ / ۱۱:۲۶
  • دسته‌بندی: رسانه
  • کد خبر: 98041909954
  • خبرنگار : 71995

مدیرعامل خبرگزاری دانشجویان ایران:

ایسنا در بلوغ بیست‌سالگی حامی همه ارکان نظام است

علی متقیان

مدیرعامل ایسنا گفت: خط‌ مشی خبرگزاری دانشجویان ایران مشخص و شفاف است و آنچه که مسلم است ایسنا حامی نظام اسلامی است و همه ارکان نظام تحت پوشش اخبار ایسنا و حمایت خبری هستند.

علی متقیان در گردهمایی مدیران و سردبیران استان‌های ایسنا که در سالن جلسات این خبرگزاری برگزار شد، اظهار کرد: ایسنا با روحیه نقادانه و با تدبیر و تجربه و با نگاه سازنده خبرها را منتشر می‌کند؛ نگاه حرفه‌ای ایسنا به اخبار به همراه وجود شور دانشجویی خبرنگارانش سبب موفقیت ایسنا در عملکرد شده است.

وی ادامه داد: همین تلاش‌های ایسناست که سبب شده این خبرگزاری در آستانه ۲۰ سالگی‌اش به بلوغ برسد.

متقیان تاکید کرد: خط‌مشی ایسنا بر روی خروجی آن قرار گرفته و مشخص و شفاف است. آنچه که مسلم است ایسنا در چارچوب خط مشی اعلامی در اطلاع‌رسانی کشور نقش دارد.

وی با بیان اینکه اصول حرفه‌ای در تولید اخبار ایسنا رعایت می‌شود، خاطرنشان کرد: ایسنا بنای سیاه‌نمایی ندارد و تنها در تلاش است نقادانه مشکلات کشور را بیان کند؛ ایسنا طرفدار هیچ جناحی نیست و خبرنگاران آن در انتشار اخبار صادق هستند و به هیچ عنوان غیرصادقانه و غیراخلاقی خبر کار نمی‌کنند.

مدیرعامل ایسنا بیان کرد: ما ایرانی هستیم و ایران اسلامی را سرزمین مقدس دانسته و دوست  می‌داریم؛ بنابراین خبری از این خبرگزاری منتشر نخواهد شد که امنیت میهن اسلامی و حساسیت قومی را برانگیزد.

وی با اشاره به نزدیک بودن انتخابات مجلس عنوان کرد: بزرگ‌ترین امتیاز این کشور مردمی بودن و برگزاری انتخابات در آن است. اما آنچه که سیاست ایسنا در آستانه انتخابات است، عدم جانبداری از کاندیدای خاص در انتخابات مجلس است و تنها هدفش اعلام عادلانه برنامه‌های کاندیداها پس از آغاز زمان تبلیغات است.

علی متقیان عنوان کرد: وظیفه ما و همه رسانه‌ها تشویق مردم برای حضور حداکثری در انتخابات است و باید مردم را تشویق کنند و دیگر اینکه تحت هیچ عنوان به تخریب شخصیت‌ها نپردازند.

انتهای پیام