• یکشنبه / ۳۰ تیر ۱۳۹۸ / ۱۴:۵۰
  • دسته‌بندی: سیاست خارجی
  • کد خبر: 98043015801
  • خبرنگار : 71290

نایب رئیس حماس: ایران از هیچ تلاشی برای ممانعت از " معامله قرن " کوتاهی نمی‌کند

نایب رئیس حماس: ایران از هیچ تلاشی برای ممانعت از " معامله قرن " کوتاهی نمی‌کند

نایب رئیس جنبش حماس با تاکید بر این‌که همه نوع حمایت ممکن را در تمامی حوزه‌ها از سوی ایران دریافت کرده‌ایم، گفت: اطمینان داریم که حمایت ایران از آرمان فلسطین ادامه دارد و جمهوری اسلامی ایران از هیچ تلاشی برای ممانعت از رخ دادن معامله قرن کوتاهی نمی‌کند.

به گزارش ایسنا، شیخ صالح العاروری نایب رئیس حماس پس از دیدار با کمال خرازی رئیس شورای راهبردی روابط خارجی کشورمان در محل این شورا برگزار شد، درباره‌  این که در جریان سفرش به تهران چه انتظاری از سوی ایران برای حمایت از فلسطین و جریان مقاومت دارند؟ اظهار کرد: همواره مراتب قدردانی خود را از مواضع جمهوری اسلامی ایران برای دفاع از فلسطین و آرمان فلسطین و جریان مقاومت از زمان پیروزی انقلاب اسلامی ابراز داشته‌ایم. 

وی تصریح کرد: همچنین شاهد حمایت‌های جمهوری اسلامی ایران در حوزه‌های مختلف از آرمان فلسطین و مقاومت مردم فلسطین در عرصه‌های سیاسی، بین‌المللی  و نیز میدانی بوده‌ایم و انواع حمایت ممکن را از سمت جمهوری اسلامی ایران دریافت کرده‌ایم. 

نایب رئیس حماس همچنین بیان کرد: اطمینان داریم که این حمایت از آرمان فلسطین ادامه خواهد داشت به ویژه در شرایط کنونی که ما با پروژه موسوم به معامله قرن مواجه هستیم که از سوی اسرائیل، آمریکا و برخی کشورها برای بستن پرونده موضوع فلسطین در جریان است.

شیخ صالح العاروری در پایان تاکید کرد:  اطمینان داریم که جمهوری اسلامی ایران با مواضعش و قدرت و ثقل منطقه‌ای و بین‌المللی از هیچ تلاشی برای ممانعت از رخ دادن چنین معامله‌ای کوتاهی نخواهد کرد. 

انتهای پیام