• دوشنبه / ۳۱ تیر ۱۳۹۸ / ۱۴:۳۷
  • دسته‌بندی: ادبیات و کتاب
  • کد خبر: 98043116408
  • منبع : معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

انتصاب دبیر کمیته ارزشیابی نویسندگان و شاعران

انتصاب

معاون امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس کمیته تخصصی ارزشیابی نویسندگان و شاعران با صدور حکمی مهدی سرایی را به عنوان دبیر این کمیته منصوب کرد.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، محسن جوادی با صدور حکمی مهدی سرایی را به عنوان «دبیر کمیته تخصصی ارزشیابی نویسندگان و شاعران» منصوب کرد. 

در متن این حکم آمده است: 

«احتراما نظر به معرفی دبیر شورای ارزشیابی هنرمندان، نویسندگان و شاعران کشور و با توجه به تجربیات ارزشمند و سال‌ها حضور جنابعالی در معاونت امور فرهنگی و ارتباط مستمر و موثر با نویسندگان و شاعران به موجب این حکم به عنوان «دبیر کمیته تخصصی ارزشیابی نویسندگان و شاعران» منصوب می‌شوید. 

انتظار این است که با برگزاری منظم جلسات کمیته و بهره‌مندی از نظرات کارشناسان نسبت به دقت بیشتر و تسریع در این حوزه اقدام شود. 

امیدوارم با استعانت از پروردگار متعال موفق باشید.»

کمیته تخصصی ارزشیابی نویسندگان و شاعران یکی از چهار کمیته تخصصی زیرمجموعه شورای ارزشیابی هنرمندان، نویسندگان و شاعران کشور است. چندی پیش سیدعباس صالحی - وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی - در حکمی سیدمحمد طباطبایی را به عنوان دبیر شورای ارزشیابی هنرمندان، نویسندگان و شاعران کشور منصوب کرد.

انتهای پیام