• سه‌شنبه / ۱ مرداد ۱۳۹۸ / ۱۶:۱۴
  • دسته‌بندی: مجلس
  • کد خبر: 98050100515
  • خبرنگار : 71038

محکومیت تخریب خانه‌های فلسطینیان در قدس اشغالی

محکومیت تخریب خانه‌های فلسطینیان در قدس اشغالی

امیرعبداللهیان اقدام نیروهای نظامی رژیم صهیونیستی در تخریب خانه های متعلق به فلسطینی ها در قدس اشغالی را بشدت محکوم و آن را جنایت جنگی و در راستای سیاست‌های توسعه طلبانه و حمایت های مفرط و بدون عقلانیت دولت آمریکا از رژیم کودک کش صهیونیستی دانست.

به گزارش ایسنا، دبیرکل کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین سکوت معنی‌دار برخی از کشورهای عربی و اسلامی در قبال تجاوزات و طرح های توسعه طلبانه رژیم اشغالگر صهیونیستی در بیت المقدس قبله اول مسلمین و محل معراج پیامبر اکرم (ص) را خجالت آور و آن را عامل مهمی در گستاخ شدن این رژیم توصیف نمود .

وی از ملت‌های اسلامی و آزادیخواه به ویژه جوانان و زنان خواست که برای محکومیت اقدامات دولت غاصب قدس حضور قوی و پرحجمی در فضای مجازی و میادین داشته باشند و همچنین  سازمان‌های بین المللی و مدافع حقوق بشر، مجالس و گروه‌های مردم نهاد را دعوت نمود تا تجاوزات رژیم صهیونیستی علیه مردم فلسطین به ویژه تخریب محل سکونت آنها را به شدت محکوم و در جهت طرح این گونه جنایات جنگی در محاکم بین المللی اقدام نمایند.

دبیرکل کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه به رژیم صهیونیستی هشدار داد که  بی تردید در آینده نزدیک این رژیم و دولت آمریکا تاوان تجاوز به حقوق ملت فلسطین را خواهند داد .

انتهای پیام