• چهارشنبه / ۲ مرداد ۱۳۹۸ / ۱۵:۴۵
  • دسته‌بندی: کهگیلویه و بویراحمد
  • کد خبر: 98050201121
  • منبع : نمایندگی کهگیلویه و بویراحمد

یک مسئول عنوان کرد:

اجرای بیش از ۸۷۰ پروژه سازندگی و محرومیت زدایی در کهگیلویه و بویراحمد

اجرای بیش از ۸۷۰ پروژه سازندگی و محرومیت زدایی در کهگیلویه و بویراحمد

ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد ‌جانشین بسیج سازندگی و محرومیت زدایی سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد از اجرای بیش از ۸۷۰ پروژه سازندگی و محرومیت زدایی در این استان خبر داد.

‌به گزارش ایسنا، امیر کریم پور ظهر دوشنبه، دوم مرداد ماه در جمع خبرنگاران، افزود: در سال گذشته نیز اجرای ۷۵۰ پروژه به متراژ ۶۶۵۰۰ متر و به ارزش ۹۱۰ میلیارد ریال آغاز شده است‌.

وی در خصوص اجرای پروژه ساخت ۶۴۹ مسکن مددجویان کمیته امداد استان، اظهارکرد: این واحدها در ۳۲۵۰۰ متر مربع و اعتبار ۲۶۰ میلیارد ریال ساخته می‌شوند‌.

جانشین بسیج سازندگی و محرومیت زدایی سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد به اجرای ۱۴ پروژه طرح کرامت در استان اشاره و خاطرنشان کرد: این پروژه با مشارکت سپاه و دولت با زیربنای ۳۰۰۰ متر مربع و اعتبار ۳۰ میلیارد ریال هدف‌گذاری شد‌.

کریم پور، اجرا و تکمیل ۶۰ پروژه محرومیت زدایی با زیربنای ۱۲۰۰۰ متر و ارزش ۱۰۰ میلیارد ریال را از دیگر اقدامات دانست و تصریح کرد: برای سال جاری ۲۲۰ پروژه محرومیت‌زدایی در استان اجرا خواهد شد‌.

وی با اشاره به فعالیت بسیج سازندگی در محورهای مختلف‌ ادامه داد: ۳۶۰۰ پروژه در حوزه اقتصاد مقاومتی با اعتبار ۴۷۰ میلیارد ریال توسط بسیج سازندگی استان اجرایی شده است‌.

جانشین بسیج سازندگی و محرومیت زدایی سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به خدمات رسانی ۱۴۲ هزار نفره از طریق اردوهای جهادی عنوان کرد: در حوزه پزشکی نیز ۹۶۰ نیروی پزشکی در راستای آموزش، بهداشت و درمان به مناطق هدف اعزام شدند‌.

کریم پور به اقدامات سال ۹۷ در حوزه گروه‌های جهادی اشاره و بیان کرد: خدمات رسانی ۶۵۰۰۰ نفر روز گروه‌های جهادی در زمینه‌های عمرانی، پزشکی، کشاورزی و … اجرایی شد.

وی از راه اندازی ۳۳۰ کارگاه تولیدی اقتصاد مقاومتی و صنایع تبدیلی در سال ۹۷ خبر داد و  تاکید کرد: ۴۷ میلیارد ریال در عرصه مشاغل خانگی این بخش هزینه شد‌.

جانشین بسیج سازندگی و محرومیت زدایی سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اجرای طرح جهاد همبستگی اضافه کرد: برنامه ریزی کمک به ساخت و احداث منازل مسکونی در مناطق سیل زده با همکاری دستگاه‌های متولی از جمله بنیاد مسکن، کمیته امداد و بهزیستی پس از شناسایی افزاد نیازمند با کمک های تسهیلات کم بهره، بلاعوض و خیرین انجام خواهد شد و در این زمینه 26 واحد مسکن در مناطق سیل زده استان ساخته می شود.


انتهای پیام