• جمعه / ۴ مرداد ۱۳۹۸ / ۱۳:۳۵
  • دسته‌بندی: صنفی، فرهنگی
  • کد خبر: 98050401786
  • منبع : نمایندگی خراسان شمالی

رئیس دانشگاه بجنورد:

فضای کمیسیون‌های دانشجویی سنگین است

فضای کمیسیون‌های دانشجویی سنگین است

رئیس دانشگاه بجنورد گفت: هنوز فضای کمیسیون‌های دانشجویی سنگین است.

به گزارش ایسنا، احمد محقر در نشست معاونان فرهنگی و اجتماعی منطقه 9 کشور به میزبانی دانشگاه بجنورد، اظهار کرد: نقش فعالیت‌های فرهنگی در جامعه مؤثر است و به خصوص این مساله در شرایط انتخابات و شرایط بین‌الملل اهمیت ویژه‌ای پیدا می‌کند و با شرایطی که در جامعه کنونی وجود دارد، افق مبهمی دیده می‌شود.

وی با بیان اینکه با بینش مردم و جوانان در تمام گذرگاه‌ها به خوبی عبور کردیم، افزود: دانشگاه‌ها در دو جبهه داخلی دانشگاه و جبهه خارج از دانشگاه در سطح جامعه فعالیت می‌کنند و از همین جهت اهمیت ویژه‌ای دارند.

محقر بیان کرد: حمایت از حوزه فرهنگ کم است و هنوز فضای کمیسیون‌های دانشجویی سنگین است و این در حالی است که با این شرایط فلسفه کمیسیون دانشجویی جابجا می‌شود.

رئیس دانشگاه بجنورد اظهار کرد: برخی از برنامه‌ها و فعالیت‌هایی که در کمیسیون‌های دانشجویی مطرح می‌شود و مورد تایید هیات‌های نظارت قرار گرفته است، باید مورد حمایت اعضای کمیسیون‌های دانشجویی قرار بگیرد که متاسفانه همچنان برخوردهای سلیقه‌ای در این کمسیون‌ها وجود دارد.

به گفته وی با توجه به انتظار جامعه از دانشگاه برای حضور فعال و ورود به مشکلات اجتماعی و نسخه پیچیدن برای مشکلات، نیاز است که در اسناد بالادستی نیز توجه بیشتری به حوزه فرهنگی شود.


انتهای پیام