• شنبه / ۵ مرداد ۱۳۹۸ / ۱۶:۱۵
  • دسته‌بندی: خبر بازار
  • کد خبر: 98050502362
  • خبرنگار : 30054

تور دره زمان، یک طبیعت‌گردی خنک و تابستانی

تور دره زمان، یک طبیعت‌گردی خنک و تابستانی

دره زمان با خنکای همیشگی هوایش، در دل کوه‌های مازندران منتظر شماست. پس این فرصت را از دست ندهید دل به جاده بزنید. سفر به دره زمان غنیمتی است در روزهای زندگی ماشینی!

به گزارش ایسنا، بنابر اعلام سفرزون، اگر به دنبال یک گزینه‌ی مهیج برای تور طبیعت گردی در روزهای گرم سال هستید ما به شما تور دره زمان را پیشنهاد می‌کنیم. این تور یک روزه شما را برای کسب یکی از لذت‌بخش‌ترین تجربه‌های طبیعت‌گردی‎‌تان همراهی می‌کند.

دره زمان، زیبایی در دل صخره‌ها

دره زمان تجربه‌ای فوق‌العاده از گشت‌وگذار در طبیعت است. طبیعتی که در تابستان‌ها بهترین مقصد پیش رو برای تفریح و کسب انرژی است. برای رسیدن به دره زمان شما راهی روستای پلور می‌شوید، با عبور از پل سنگی، ماجراجویی سفرتان آغاز می‌شود. پس‌ از این مسیر، شما با آب رود گره می‌خورید و خنکای آن شما را به هیجان می‌آورد. دره زمان نسبت به سایر مکان‌های این‌چنینی (تنگه واشی) فضایی خلوت‌تر دارد.

آرامش منطقه، صدای جریان آب، خنکای سایه‌ی صخره‌ها و حرکت کردن خلاف جهت آب، همگی سفری لذت‌بخش را برای شما می‌سازند. در هنگام عبور از آب حواستان را جمع کنید، چرا که عمق آب در تمام نقاط یکسان نیست و در بعضی جاها به یک و نیم متر می‌رسد؛ اما وسوسه‌ی آبتنی در این‌جا آنقدر زیاد است که نمی‌توانید از آن بگذرید.

دره زمان کجاست؟

استان مازندران، آمل، لاریجان، روستای پلور

بهترین زمان برای سفر به دره زمان؟

دره زمان هوایی خنک و لطیف دارد. از اوایل فروردین، برف‌هایی که در این ناحیه جمع شده‌اند به آرامی آب می‌شوند و با گرم‌تر شدن زمین، برگ‌های جوان و گل‌های وحشی از دل خاک بیرون می‌آیند. گل‌هایی زردرنگ که سراسر زمین را می‌پوشانند و نشاطی بی‌حد به منطقه می‌دهند. بهترین زمان برای سفر به دره زمان اواخر بهار تا پایان تابستان است. پس تا فرصت باقی است، تور دره زمان را از دست ندهید.

نکاتی درباره‌ی تور دره زمان

· کفش‌های مخصوص طبیعت‌گردی به همراه داشته باشید.

· صندل رودخانه نوردی را فراموش نکنید.

· خودتان را برای مسیر آماده کنید و خوراکی‌های مقوی و کم‌حجم به همراه داشته باشید. بطری آب را فراموش نکنید.

· لباس‌های مناسب فصل را فراموش نکنید.

· این گردش محدودیت سنی ندارد.

· لباس اضافه همراه داشته باشید.

· کلاه آفتابی، کرم ضد آفتاب، بطری آب و زیرانداز را فراموش نکنید.

· وسایل قیمتی را با خود حمل نکنید؛ چرا که ممکن است در طول مسیر خیس شوند.

انتهای رپرتاژ خبری