• یکشنبه / ۶ مرداد ۱۳۹۸ / ۱۷:۰۶
  • دسته‌بندی: خبر بازار
  • کد خبر: 98050603039
  • خبرنگار : 30054

درباره املاک VIP

درباره املاک VIP

راه‌حل‌های حرفه‌ای‌تر برای مشاوره درزمینهٔ املاک، ما را بر آن داشت که با قوانین ویژه‌ای پس از سال‌ها تلاش به‌صورت VIP که برند ثبت‌شده ما در امور ملکی هست با پشتکار فراوان و اعتماد به نام درخشان VIP Real Estate که شما به آن، اعتبار می‌بخشید؛ باشیم.

به گزارش ایسنا، ‬بنابر اعلام‬ املاک‬ VIP،‬ نسل جدید اینترنتی و فضاهای مجازی روش‌های کار در مشاورین املاک را به‌کلی دگرگون کرده است. منافع موجود در مشاورین حرفه‌ای املاک هرروز تعداد بیشتری از مردم را به تجربه آن و ایجاد تغییر در الگوهای متداول در امر خرید – فروش – اجاره – معاوضه و مشارکت ترغیب می‏‌کند. این روزها دیگر افراد روش‌های مدرن مشاوره را بیشتر منطبق بر شرایط زندگی مدرن و خاص می‌پسندند. ویژگی‏‏‏‌ها و طبیعت مشاورین حرفه‌ای با روحیات و نیازهای رو به رشد ما هماهنگ‏‏‌تر شده است. همه سخت در حال تلاش برای پیشرفت‌های شخصی و جمعی در حرفه کاری خود هستیم.

امروزه ارزش اوقات فراغت ما با وجود مشغله‌های روزانه بسیار گران‌بهاتر شده است. ما برای این اوقات ارزشمند شما برنامه‌ریزی فشرده‏‌تری داریم. دیگر صرف زمان‌هایی نسبتاً طولانی و دوندگی‌های بدون نتیجه درزمینهٔ املاک معنایی در افکار و ایده‌های ما ندارد.

شرایط فعلی انسان‌ها، ما را مجاب می‏‌کند که با تغییر در الگوهای قدیمی و نا‏کارآمد مشاوره‌های طولانی و بدون ثمر، هوشمندانه‏‌تر و امروزی‏‌تر زندگی کنیم. صرف اوقات فراغت برای تفریح، آموزش، ورزش، لذت بردن از علایق شخصی و رفع خستگی‌های روزانه اولویت بیشتری نسبت به فعالیت‌های وقت‌گیر و درعین‌حال ریسک‌پذیرتر مانند جابجایی ملک و نقل‌مکان کردن دارد.

امروز دیگر برای بیشتر نیازهای روزمره راه‌حل‌های جدیدتر و عاقلانه‌تری وجود دارد، از جمله برای انتخاب بهترین مشاورین املاک.

دیگر کمتر کسی برای مشاوره در زمینهٔ ملک، بدون تحقیق و بررسی دقیق اقدام می‏‌کند. مشتریان قبل از مشاوره از حق انتخاب گسترده خود و اطلاعات موجود نهایت استفاده را می‏‌برند. مشتری در دنیای امروز حق انتخاب بیشتری را طلب می‏‌کند و مایل است دقیق‏‌تر و با قاطعیت بیشتری ملک مورد نظرش را انتخاب کند.

زندگی امروزی بی‌گمان مشاوره به روش‌های نوین‌تر، هوشمندانه‏‌تر و البته لذت‌بخش‌تری را می‏‌طلبد. از همین روست که هر روز به تعداد استفاده‌کنندگان مشتریان از خدمات منحصربه‌فرد املاک VIP افزوده می‌‏‏شود.

در این زمینه ما با شرایط ویژه و قوانین خاصی که مختص برند VIP هست فعالیت‌های بااهمیت شما را همانند دیگر برنامه‌های روزمره و صرف‌نظر از سفرهای بیهوده درون‌شهری با هوشمندی و افکاری که خاص برند ما هست اولویت‌ها و دسترسی‌های  آسان‌تری را با هفت قانون:

۱- تعهد
۲- احترام
۳- راستی و صداقت
۴- عملکرد
۵- سادگی
۶- شفافیت
۷- همکاری

تا رسیدن به ایده‌آل‌های مطلوب شما با آرامش بیشتری در اختیارتان خواهیم گذاشت.

در همین راستا مدیریت املاک، حسن رشیدی‌فر که از سال ۱۳۸۷ در منطقه شهرک غرب شروع به فعالیت کرده و با بازار پرهیاهو و هزارچهره ملک آشنا شده درنهایت با تلاش‌های بی‌وقفه و کسب تجربه و آموزش‌های لازم درزمینهٔ ملک؛ موفق به تاسیس املاک VIP در سال ۱۳۹۶ شدند.

املاک VIP افتخار دارد با کادری موفق در محیطی آرام، مدرن و گردآوری مجموعه‌ای پویا با خدمت‌رسانی مطلوب‌تر همواره نام برند VIP را در خاطره‌ها به یادگار داشته باشد.

آرامش و امنیت شما در مجموعه VIP آرمانه‌ای بزرگ ما را به‌سوی اهدافی بزرگ‌تر برای تصمیمات بهتر برای ارائه خدمات در زمینهٔ ملکی تضمین می‌کند.

انتهای رپرتاژ خبری