• یکشنبه / ۶ مرداد ۱۳۹۸ / ۱۸:۳۶
  • دسته‌بندی: فوتبال، فوتسال
  • کد خبر: 98050603096
  • خبرنگار : 71518

تعجب سرمربی آرژانتینی پرسپولیس از باز بودن تمرین برای خبرنگاران و تماشاگران!

کالدرون: مهاجم خارجی تا ۲ روز دیگر می‌آید/ فقط با جوانان نمی‌شود قهرمان شد

کالدرون: مهاجم خارجی تا ۲ روز دیگر می‌آید/ فقط با جوانان نمی‌شود قهرمان شد

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس که از باز بودن تمرین امروز این تیم و حضور خبرنگاران و تماشاگران تعجب کرده بود، از اضافه شدن یک مهاجم خارجی به این تیم در دو روز آینده خبر داد.

به گزارش ایسنا، گابریل کالدرون، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در حاشیه تمرین امروز (یکشنبه) این تیم اظهار کرد: "من عادت دارم که در تیمم سازمان‌دهی داشته باشم و به طور معمول، زمانی که تیمم تمرین دارد نباید با خبرنگاران صحبت کنم. کسی به من نگفته بود که تمرین باز است!" او در ادامه اما گفت که امروز به احترام خبرنگارانی که به محل تمرین آمده‌اند با آنها گفت‌وگو می‌کند.

وی درباره شرایط تیم در اردوی ترکیه گفت: خوب نبود زیرا انتظار چهار بازی تدارکاتی داشتم که اتفاق نیفتاد اما بعد از آن، کار روی روال افتاد و بازی‌های خوبی برگزار شد.

سرمربی پرسپولیس درباره مهاجم خارجی که قرار است پرسپولیس جذب کند هم تصریح کرد: قرار است تا ۴۸ ساعت آینده در این جا حضور پیدا کند. من با مدیریت درباره یک بازیکن آفریقایی و یک برزیلی صحبت کردم و منتظرم که تا ۴۸ ساعت آینده به تهران بیاید. ترجیح من یک بازیکن قدبلند است که حتی بهتر است به صورت قرضی بیاید و یک سال امتحانش را پس بدهد و سپس خریداری شود.

کالدرون درباره کنار گذاشتن چند بازیکن از تیمش و مصاحبه شجاع خلیل زاده مبنی بر این که چرا با وجود پر بودن لیست، پرسپولیس بازیکن خریده است توضیح داد: بازیکنانی که آمدند تیم را قوی‌تر می‌کنند و ملی‌پوش هستند. من دوست داشتم همه بازیکن‌ها در تیمم باشند اما این قوانین لیگ است که باعث می‌شود من محدود شوم. من مسئولیتی را پذیرفته‌ام که باید آن را به نحو احسن اجرا کنم.

وی درباره تاخیر در آغاز لیگ برتر گفت: وقت بیشتری برای آمادگی تیم خواهیم داشت.

کالدرون درباره شرایط مالی تیم گفت: درباره بازیکن‌ها اطلاعی ندارم و خودم هم مدت کوتاهی است که عضو پرسپولیس شده‌ام و از این جریان‌ها اطلاعی ندارم.

سرمربی پرسپولیس درباره اظهار نظر بعضی پیشکسوتان مبنی بر نیاز نداشتن پرسپولیس به خرید مهره هجومی توضیح داد: ما علاوه‌ بر علیپور، جوانان خوبی داریم اما بازیکن جوان باید فرصت داشته باشد تا خودش را نشان دهد. آیا رئال مادرید و بارسلونا با جوانان قهرمان می‌شوند؟ من هیچ‌وقت نگفتم که وحید امیری مهاجم است.

او درباره نقل قول منتسب به او مبنی بر این که سروش رفیعی را به خاطر زیاد دریبل زدن کنار گذاشته است، گفت: به هر جهت با حضور وحید امیری و شباهت‌های او با سروش رفیعی باید یکی از این دو را انتخاب می‌کردم و من هم طبق وظیفه‌ام به آمار رجوع کردم.

سرمربی آرژانتینی درباره ماندن علیپور در تیم هم گفت: امیدوارم در پرسپولیس بماند.

وی در پاسخ به سوال ایسنا مبنی بر میزان تعاملش با باشگاه و مدیریت گفت: هنوز ارتباط کافی با مدیریت نداشته‌ام.

انتهای پیام