• سه‌شنبه / ۸ مرداد ۱۳۹۸ / ۲۰:۳۱
  • دسته‌بندی: سایر ورزش‌ها
  • کد خبر: 98050804350
  • خبرنگار : 71469

پایان المپیاد ورزش همگانی دانشجویان/ تیم‌های برتر والیبال و فوتسال مشخص شدند

پایان المپیاد ورزش همگانی دانشجویان/ تیم‌های برتر والیبال و فوتسال مشخص شدند

چهارمین المپیاد ورزش های همگانی دانشجویان پسر دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی سراسر کشور با معرفی تیم‌های برتر در سه رشته باقیمانده والیبال، فوتسال و هندپلو به پایان رسید.

به گزارش ایسنا، در روز پایانی چهارمین المپیاد ورزش همگانی دانشجویان پسر دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی سراسر کشور که در دانشگاه بوعلی همدان برگزار شد، تیم‌های برتر در سه رشته والیبال، فوتسال و هندپلو مشخص شدند که در رشته فوتسال تیم‌های آموزش عالی زرند کرمان، فرهنگیان خراسان شمالی و شهاب دانش قم به ترتیب عناوین اول تا سوم را از آن خود کردند و تیم‌های فنی و حرفه‌ای ارومیه، صنعتی اصفهان و پیام نور ایلام نیز عناوین چهارم تا ششم را به خود اختصاص دادند.

در والیبال چهار نفره نیز تیم‌های فنی و حرفه ای مازندران، فنی و حرفه‌ای آذربایجان‌شرقی و فنی و حرفه‌ای کرمانشاه به ترتیب اول تا سوم شدند و تیم غیرانتفاعی احرار رشت نیز عنوان چهارمی را به خود اختصاص داد.

در رشته ورزشی هندپلو نیز دانشگاه فردوسی مشهد، دانشگاه شاهرود و دانشگاه رازی کرمانشاه به ترتیب اول تا سوم شدند و دانشگاه‌های تبریز، یزد و صنعتی اصفهان نیز در رتبه‌های چهارم تا ششم جای گرفتند.

چهارمین المپیاد ورزش‌های همگانی دانشجویان پسر با حضور ۲ هزار دانشجو در ۹ رشته ورزشی به میزبانی دانشگاه بوعلی همدان برگزار شد.

المپیاد ورزش های همگانی دختران نیز طی ۵ روز به میزبانی دانشگاه الزهرا(س) و در ۹ رشته ورزشی برگزار شد.

انتهای پیام