• پنجشنبه / ۱۰ مرداد ۱۳۹۸ / ۱۵:۰۵
  • دسته‌بندی: خراسان رضوی
  • کد خبر: 98051005268
  • منبع : نمایندگی خراسان رضوی

ویژه‌برنامه‌های شهادت امام جواد(ع) در همه استان‌ها برگزار می‌شود

ویژه‌برنامه‌های شهادت امام جواد(ع) در همه استان‌ها برگزار می‌شود

ایسنا/خراسان رضوی حجت‌الاسلام عماد دخانی گفت: ویژه‌برنامه‌های شهادت امام جواد(ع) در 30 استان کشور برگزار می‌شود.

به گزارش ایسنا و به نقل از آستان نیوز، مدیر امور فرهنگی خدام و کارکنان سازمان فرهنگی آستان قدس رضوی اظهار کرد: سازمان فرهنگی آستان قدس رضوی به مناسبت ایام شهادت امام جواد(ع) ویژه‌برنامه‌هایی را باهمت کانون‌های خادمیاری فرهنگی در 30 استان برگزار می‌کند.

حجت‌الاسلام عماد دخانی با بیان این‌که در هر استان یک مراسم محوری برگزار می‌شود، افزود: بیش از 300 مراسم در این ایام با موضوعاتی مانند بیان سیره و سبک زندگی امام جواد(ع) ، مدیحه‌سرایی و عزاداری امام نهم شیعیان برگزار می‌شود.

وی بیان کرد: محتوای مراسم‌هایی که در استان‌های کشور برگزار می‌شود را کانون‌های خادمیاری و تبلیغی در اختیار برگزارکنندگان قرار می‌دهند.

مدیر امور فرهنگی خدام و کارکنان سازمان فرهنگی آستان قدس رضوی عنوان کرد: بسته برنامه‌ای تحت عنوان «باب الجواد، باب الجهاد» شامل منابعی از کتاب‌های  با موضوع امام جواد(ع) مانند کتاب انسان 250 ساله تألیف شده توسط مقام معظم رهبری و کتاب« سیره تقوی» نوشته حجت‌الاسلام محدثی به همراه نماهنگ ، پادکست صوتی، مدیحه‌سرایی ، اشعار  و پوسترهای مرتبط با امام جواد(ع) نیز در اختیار برگزارکنندگان مراسم در استان  قرار داده است.

وی ادامه داد: گروه‌های سرود آوای رضوی نیز در 55 نقطه از کشور  و در محل مصلی های نماز جمعه هر یک از 30 استان کشور اجرای برنامه خواهند داشت.

انتهای پیام