• شنبه / ۱۲ مرداد ۱۳۹۸ / ۲۱:۰۸
  • دسته‌بندی: دفاعی - امنيتی
  • کد خبر: 98051206209
  • خبرنگار : 71489

با شرکت ۱۳ تیم از ایران؛

مسابقات بین‌المللی نظامی روسیه آغاز شد

مسابقات بین‌المللی نظامی روسیه آغاز شد

مراسم افتتاحیه مسابقات بین‌المللی نظامی روسیه با حضور ژنرال شایگو وزیر دفاع این کشور و مقامات عالی‌رتبه لشگری دیگر کشورهای شرکت‌کننده برگزار شد.

به گزارش ایسنا، در این مراسم که با پیام ویدئویی ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه برگزار شد، امیر محمدحسن باقری معاون آموزش و پژوهش ستادکل نیروهای مسلح و مقامات عالی‌رتبه لشکری دیگر کشورهای شرکت‌کننده حضور داشتند.

جمهوری اسلامی ایران در این دوره از مسابقات با ۱۳ تیم، متشکل از ۴ تیم از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، ۶ تیم از ارتش جمهوری اسلامی ایران و ۳ تیم از نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران شرکت دارد.
سرتیپ دوم پاسدار حسین سلیمانی سرپرست تیم بیاتلون تانک، شرایط آمادگی، توانمندی روحی و رزمی تیم را بسیار خوب ارزیابی و اظهار امیدواری کرد که با توجه به مراحل آماده‌سازی و تمریناتی که در مدت یک‌سال گذشته پشت سر گذاشته‌اند، نتایج مطلوبی کسب کنند.

سردار سلیمانی خاطرنشان کرد: ۲۵ کشور در رشته بیاتلون تانک، شرکت کرده‌اند که مسابقات را طی ۱۴ روز و در سه مرحله انجام می‌دهند.

وی تصریح کرد: تیم بیاتلون تانک نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران متشکل از کارکنان تیپ امام رضا(ع) نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تیم‌هایی از کشورهای روسیه، چین، بلاروس، قزاقستان، جمهوری آذربایجان، مغولستان، ونزوئلا، ارمنستان، قرقیزستان، صربستان و سوریه هم‌گروه شده است.

انتهای پیام