• پنجشنبه / ۱۷ مرداد ۱۳۹۸ / ۱۹:۵۴
  • دسته‌بندی: همدان
  • کد خبر: 98051708972
  • منبع : نمایندگی همدان

فرمانده انتظامی ملایر اعلام کرد؛

کشف خودروهای لوکس در ملایر

کشف خودروهای لوکس در ملایر
عکس خبر تزئینی است

ایسنا/همدان فرمانده انتظامی ملایر در پاسخ خبرنگار ایسنا، در مورد اتفاقات اخیر چون کشف خودروهای لوکس، قتل مرموز در ملایر توضیح داد: صاحبان این خودروها با ارائه اسناد و مدارک موثق و قانونی، خودروهای خود را تحویل گرفتند و همچنین در مورد قتل مرموز 3 نفر در ملایر، یک نفر تحت تعقیب است.

به گزارش ایسنا، سرهنگ محمدباقر سلگی پنجشنبه 17 مرداد ماه در جمع خبرنگاران، با اشاره به افزایش 10 درصدی افراد دستگیر شده در این زمینه، افزود: بیشتر گرایش معتادان در حوزه مواد مخدر صنعتی بوده است، به همین منظور برنامه های متعددی برای مقابله با این بلای خانمان سوز داریم.این مقام انتظامی با بیان اینکه در بحث عفاف و حجاب نیز برنامه های مدون خاصی برای ما تعریف شده، گفت: با بدحجابان برخورد کرده، همچنین فروشگاه های عرضه کنند پوشاک نامتعارف را شناسایی می کنیم و ضمن تذکر و در مراحل بعدی با اعمال قانون با متخلفان برخورد می شود.


فرمانده انتظامی ملایر در پاسخ خبرنگار ایسنا، در مورد اتفاقات اخیر چون کشف خودروهای لوکس، قتل مرموز و ... در ملایر توضیح داد: اطلاع رسانی در حوادث قوانین و ظرافت های خاص خود را دارد و ما باید تلاش کنیم تا محرز و قطعی نشدن موضوعی آن را اطلاع رسانی نکنیم تا در جامعه تنش ایجاد نشود.

سلگی در مورد خودروهای لوکس کشف شده افزود: صاحبان این خودرو با ارائه اسناد و مدارک موثق و قانونی، خودروهای خود را تحویل گرفتند همچنین در مورد قتل مرموز 3 نفر در ملایر یک نفر تحت تعقیب است.

وی ضمن تکذیب شایعات بی اساس پیچیده شده در فضای مجازی، علت این قتل ها را اختلافات خانوادگی، خصومت شخصی و مسائل اخلاقی عنوان و اظهار کرد: قاتل 2 نفر از بستگان و یک دوست خانوادگی خود را به قتل رسانده و هیچ گونه ارتباطی با نیروی انتظامی نداشته است.


وی در بخش دیگری از سخنانش از دستگیری 3 سارق و کشف 12 فقره سرقت در سطح این شهرستان خبر داد و افزود: در راستای مبارزه با مجرمان و سارقان با انجام اقدامات دقیق توسط پلیس آگاهی و هماهنگی با دستگاه قضائی، 3 مرحله طرح ضربتی در نقاط از پیش تعیین شده در شهرستان ملایر اجرا شد.

سلگی بیان کرد: در این طرح، 2 سارق حرفه ای مغازه با اعتراف به 8 فقره سرقت و یک سارق حرفه ای احشام با اعتراف به 4 فقره سرقت دستگیر و با تشکیل پرونده تحویل مرجع قضائی شدند.

وی خاطرنشان کرد: همچنین با اجرای یک عملیات مشترک بین پلیس مبارزه با مواد مخدر همدان و ملایر یک محموله ۱۴ کیلو و ۳۰۰ گرمی تریاک کشف و ضبط شد.

فرمانده انتظامی ملایر با بیان اینکه این محموله مواد مخدر در استان های شرقی در یک کامیون جاسازی شده بود، افزود: قاچاقچیان قصد انتقال این محموله را به همدان داشتند که در جاده ملایر در تور پلیس مبارزه با موادمخدر گرفتار شدند.

سلگی با بیان اینکه ماموران پس از توقیف و انتقال این خودرو به مقر انتظامی، در بازرسی از آن مواد مخدر جاسازی شده را کشف کردند، ادامه داد: در این ارتباط ۲ متهم دستگیر، یک کامیون توقیف و ۱۴ کیلو و ۳۰۰ گرم موادمخدر کشف و ضبط شد که متهمان تحویل مرجع قضایی شدند.


انتهای پیام