• سه‌شنبه / ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ / ۱۱:۰۲
  • دسته‌بندی: خبر بازار
  • کد خبر: 98052210559
  • خبرنگار : 30054

با "ایرانی دیتا" دانلود کنید

بازی، فیلم، آهنگ، تلاوت، کتاب و نرم‌افزار 

ایران دیتا

در این مطلب قصد معرفی یکی از بهترین وب‌سایت‌های دانلود را داریم. 

به گزارش ایسنا، بنابر اعلام ایرانی دیتا، این مجموعه دارای مخاطبان بسیاری در موضوعات مختلفی همچون دانلود بازی، فیلم، آهنگ، تلاوت، کتاب، نرم‌ افزار و ... هست، توانسته طی مدت فعالیت خود رضایت کاربران خود حفظ کند. وب‌سایت ایرانی دیتا را می‌توان مرجع دانلود دانست زیرا اکثر موضوعات این سایت برای عموم جامعه مورد استفاده است و هر مخاطب با هر سلیقه‌ای می‌تواند مواردی را که می‌خواهند از ایرانی دیتا دانلود کند.

زمینه‌های فعالیت:

دانلود بازی:

یکی از بخش‌های قدرتمند و متنوع این وب‌سایت دانلود بازی هست که از اوایل شروع وب‌سایت تاکنون بازی‌های جدید و قدیمی برای کامپیوتر و اندروید را منتشر می‌کند. بازی‌های منتشرشده در این سایت شامل بازی‌های اکشن، استراتژیک، ورزشی، مسابقه‌ای، ریسنگ یا ماشین‌سواری، شبیه‌سازی، تیراندازی، سرگرم‌کننده و ماجرایی است.

دانلود فیلم:

وب‌سایت ایرانی دیتا همواره سعی داشته تا فیلم‌های مجاز در قالب سریال، سینمایی، انیمیشن و کارتون را برای کاربران ارائه دهد. در این بخش کاربران قادر به دانلود فیلم ایرانی و خارجی با کیفیت‌های مختلف برای هر فیلم خواهند بود. فیلم‌های ارائه‌شده در ایرانی دیتا کاملا قانونی بوده و همچنین هیچ‌گونه مغایرتی با شئونات اسلامی ندارند و متناسب برای تمام سنین می‌باشند.

دانلود آهنگ:

به‌جرات می‌توان گفت بخش آهنگ این وب‌سایت یکی از محبوب‌ترین بخش‌های برای کاربران است که توانسته محبوبیت خود در بین قومیت‌های مختلف اعم از مازندرانی، آذری، لری و کردی کسب کرده و علت آن انتشار آهنگ‌های محلی و با اصالت هست. تنها بخشی از آهنگ‌های منتشرشده در ایرانی دیتا مربوط به آهنگ‌های محلی است و بخش عمده آن مربوط به آهنگ‌های پاپ و سنتی است.

دانلود کتاب:

از دیگران بخش‌هایی که وب‌سایت ایرانی دیتا فعالیت خوبی در آن دارد بخش کتاب است. کتاب‌های قرار گرفته شده در این وب‌سایت در زمینه‌های علمی، دانشگاهی و عمومی هست که کتاب‌های عمومی شامل کتاب‌های شعر، رمان، داستان و کتاب‌های دینی می‌باشند.

دانلود تلاوت:

بخش تلاوت را هم می‌توان یکی از بخش‌های محبوب و قدرتمند ایرانی دیتا دانست. در این بخش تلاوت‌های قاریان مختلفی چون استاد عبدالباسط، راغب مصطفی غلوش، شعبان عبدالعزیز صیاد، زینده یاد حاج سلیم موذن زاده اردبیلی، استاد پرهیزگار، شیخ محمد احمد شبیب، سعید مسلم، استاد کریم منصوری، استاد شحات محمد انور و بسیاری دیگر از قاریان ایرانی و غیر ایرانی در این وب‌سایت موجود هست.

وب‌سایت ایرانی دیتا همواره سعی داشته به نظرات کاربران خود اهمیت داده و فعالیت‌های خود را در زمینه‌هایی که کاربران علاقه دارند و همچنین می‌تواند برای جامعه مفید باشد و یا اینکه ضرری به جامعه و تفکرات آن‌ها ندارد سوق داده است.

انتهای رپرتاژ آگهی