• پنجشنبه / ۲۴ مرداد ۱۳۹۸ / ۱۵:۱۵
  • دسته‌بندی: جهاد دانشگاهی
  • کد خبر: 98052411852
  • خبرنگار : 71605

همزمان با برگزاری دهمین "نمایشگاه بین‌المللی مادر، نوزاد و کودک" انجام می‌شود

ارائه مشاوره رایگان در غرفه مرکز درمان ناباروری ابن سینا جهاددانشگاهی

ارائه مشاوره رایگان در غرفه مرکز درمان ناباروری ابن سینا جهاددانشگاهی

مرکز فوق تخصصی درمان ناباروری و سقط مکرر ابن سینا، همزمان با برگزاری "نمایشگاه بین‌المللی مادر، نوزاد و کودک"، به مراجعان نمایشگاه، خدمات مشاوره‌ای رایگان سلامت جنسی، تغذیه و رژیم درمانی، ناباروری و بارداری ارائه می‌کند.

به گزارش ایسنا، مرکز فوق تخصصی درمان ناباروری و سقط مکرر ابن سینا در نمایشگاه بین‌المللی مادر نوزاد و کودک که از تاریخ ۲۴ تا ۲۷ مرداد در محل نمایشگاه بین‌المللی برگزار می‌شود، غرفه‌ای دریافت کرده که ضمن ارائه خدمات آموزشی سلامت جنسی و تغذیه و رژیم درمانی، خدمات رایگان مشاوره مربوط به سلامت جنسی، تغذیه و رژیم درمانی، بارداری و ناباروری را نیز ارائه می‌دهد.

متقاضیان می‌توانند مشاوره سلامت جنسی را از تاریخ ۲۴ تا ۲۵ مرداد ماه از ساعت دوازده تا پانزده، و مشاوره تغذیه و رژیم درمانی را نیز از تاریخ ۲۶ تا ۲۷ مرداد دریافت کنند. همچنین از ۲۴ تا ۲۶ مرداد ماه مشاوره بارداری و ناباروری از ۱۰ صبح تا سه عصر در این غرفه ارائه می‌شود.

به گزارش روابط عمومی مرکز فوق تخصصی درمان ناباروری و سقط مکرر ابن سینا، کارگاه‌های تخصصی این مرکز از جمله "کارگاه نقش سلامت جنسی در تحکیم خانواده،" روزهای پنجشنبه و جمعه و "کارگاه ملاحظات تغذیه‌ای از قبل از بارداری تا شیردهی" روزهای شنبه و یکشنبه از ساعت ۱۳ تا ۱۴ در محل برگزاری کارگاه‌های آموزشی نمایشگاه برگزار می‌شود.

انتهای پیام