• یکشنبه / ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ / ۱۵:۲۵
  • دسته‌بندی: ورزش بانوان
  • کد خبر: 98052713317
  • منبع : فدراسیون والیبال

جام ملت‌های زنان آسیا - کره جنوبی

مشاور فنی تیم ملی والیبال زنان : مسئولیت شکست تیم ملی با من است

جواد مهرگان

مشاور فنی تیم ملی والیبال بانوان ایران مسئولیت شکست تیم ملی برابر کره جنوبی را برعهده گرفت.

به گزارش ایسنا، جواد مهرگان، مشاور فنی تیم ملی والیبال زنان ایران پس از شکست 3 بر صفر ایران برابر کره‌جنوبی در اولین دیدار از مسابقات قهرمانی آسیا گفت: شروع خوبی در این مسابقه داشتیم اما در ادامه‌ نتوانستیم تمرکز خود را حفظ کنیم. یکی از دلایل این عدم تمرکز، فضای سالن بود که تیم را تحت تاثیر قرارداد و  دیگری کیفیت بالای تیم کره‌جنوبی بود. از این مسابقه درس‌های خوبی گرفتیم تا در ادامه‌ی تورنمنت عملکرد بهتری داشته باشیم.

او ادامه داد: امیدوارم که در ادامه‌ی مسابقات با تیم‌های سطح بالا و درجه یک دیدار کنیم تا بتوانیم توانایی‌های خود را محک بزنیم. باید بازی به بازی پیشرفت کنیم تا سطح تیم را بالاتر ببریم.

مهرگان در بخش بعدی صحبت‌های خود گفت: کیفیت بالای بازیکنان کره در سرویس و توپ‌گیری، تیم ما را تحت تاثیر قرار داد. شاید می‌توانستیم در حمله از تاکتیک‌های مناسب‌تری برای مقابله با حریف استفاده کنیم و به همین دلیل، شخصاً مسئولیت این نتیجه را بر عهده می‌گیرم.

به گزارش ایسنا، تیم ملی والیبال بانوان در جام ملت‌های زنان آسیا با کره‌جنوبی و هنک‌ کنگ هم‌گروه است. ملی‌پوشان ایران در اولین بازی خود امروز(یکشنبه) برابر کره‌جنوبی به میدان  رفت و با نتیجه 3 بر صفر شکست خورد. ملی‌پوشان در دومین بازی سه شنبه، ۲۹ مرداد با هنگ کنگ بازی می‌کنند.

انتهای پیام