• پنجشنبه / ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ / ۰۹:۴۶
  • دسته‌بندی: کرمانشاه
  • کد خبر: 98053114881
  • منبع : نمایندگی کرمانشاه

تدارک استقرار موکب‌ها در مسیر خسروی به عتبات عالیات در اربعین

موکب

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان کرمانشاه از برنامه‌ریزی برای استقرار موکب‌ها در مسیر خسروی به عتبات عالیات در اربعین پیش‌رو خبر داد.

به گزارش ایسنا، بهمن صحرایی روز گذشته (30 مرداد) هنگام عزیمت به عتبات عالیات در مرز خسروی با بیان اینکه به عنوان اولین گروه زوار از مرز خسروی عازم عالیات  هستیم، اظهار کرد: در ستاد بازسازی عتبات عالیات  استان کرمانشاه به عنوان مسؤل کمیته مشارکت‌های مردمی، اسکان و تغذیه زوار از مدت‌ها قبل پیگیر بودیم تا موکب‌ها را به سمت مرز خسروی هدایت کنیم.

وی هدف از این سفر را رایزنی با طرف‌های عراقی عنوان کرد و گفت: هماهنگی‌های لازم با مسئولان دیاله عراق را انجام می‌دهیم تا همکاری و وحدت را بین موکب‌های ایرانی و عراقی داشته باشیم و بتوانیم خدمات بهتری به زوار ارائه دهیم.

صحرایی گفت: ظرفیت خوبی در استان دیاله برای استقرار موکب‌ها داریم و تلاش می‌کنیم با هدایت آن‌ها به سمت مرز منذریه خدمات مطلوبتری به زوار عتبات عالیات داشته باشیم.

مردم استان کرمانشاه قرار است اربعین امسال پس از سالها شاهد بازگشایی مرز خسروی به عنوان یکی از قدیمی‌ترین مسیر های تردد زوار عتبات عالیات باشند.

انتهای پیام