• پنجشنبه / ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ / ۰۹:۵۸
  • دسته‌بندی: تهران
  • کد خبر: 98053114887
  • منبع : منطقه جنوب شرق تهران

شهردار:

‌تمام هدف مجموعه شهرداری ارائه بهترین خدمات به همشهریان رودهن است

‌تمام هدف مجموعه شهرداری ارائه بهترین خدمات به همشهریان رودهن است

ایسنا/تهران ‌شهردار رودهن گفت: ۷ پروژه با اعتباری بالغ بر ١٧٥ میلیارد ریال طی هفته دولت در رودهن افتتاح خواهد شد.

‌مهدی کچویی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا‌، از به اتمام رسیدن ۷ پروژه عمرانی و بهره برداری از این پروژه ها در هفته دولت خبر داد و بیان کرد: تا هفته دولت این پروژه های عمرانی با اعتباری بیش از ١٧٥میلیارد ریال به بهره برداری خواهد رسید که این حجم پروژه ها به همت واحد عمران شهرداری و با نظارت شورای اسلامی شهر رودهن در حال اجرا است.

وی ادامه داد: مهمترین پروژه ای که در دست اقدام است‌، اجرای پل کابلی جهت رفاه حال مردم برای عبور و مرور در منطقه نمیر است که این پل جهت کاهش ترافیک و به منظور راه ارتباطی به کمربندی جنوبی رودهن در هفته دولت افتتاح خواهد شد.

شهردار رودهن تصریح کرد: این پُل حدود ۷۰ میلیارد ریال هزینه در بردارد‌، اما رودهن شایسته رفاه و خدمات بهتری هستند ‌که اجرای این پل مشکل ترافیک شهری را تا حدود زیادی برطرف می کند و همگی تمام تلاش خود را می‌کنیم تا گوشه ای از مشکلات مردم را حل نماییم‌ .

کچوئی به دیگر پروژه ها اشاره کرد و گفت: اجرای پارک مسکن به مساحت ۳ هزار و ۵۰۰ متر مربع با هزینه ای حدود ۸ میلیارد ریال در دستور کار است.

وی یادآور شد: در برخی از محله های رودهن نیز مردم از نبود پارک رنج می برند که این کار انجام شده و اکثر محل های رودهن دارای پارک محله ای هستند‌، پارک خیابان شهید سجادیان به مساحت ۲ هزارو ۴۰۰ متر مربع ‌و با هزینه ۶ میلیارد ریالی یکی دیگر از پروژه های شهرداری رودهن در هفته دولت است‌.

کچویی بیان کرد: شهرک تازه تأسیس پونانیز فاقد پارک و محل تفریحی بود که این شهرک تا پایان تابستان جاری دارای فضای تفریحی و پارکی به مساحت ۲ هزار و ۲۰۰ متر مربع و با هزینه ای بالغ بر ۵ میلیارد ریال خواهد شد . شهردار رودهن افزود: نگاه ویژه ای به منطقه لاله صحرا و امامت رودهن در سال جاری خواهیم داشت و با هماهنگی هایی که انجام گرفته دو زمین فوتبال چمن مصنوعی کوچک به مساحت هزار متر مربع و همچنین یک زمین بازی چند منظوره و با اعتباری بالغ بر ۱٣ میلیارد ریال در هفته دولت افتتاح خواهد شد‌.

وی گفت: جهت احداث پروژه های فوق نیاز به تملک اراضی از مالکین بود که با توافق طرفین مبلغ ٧٠ میلیارد ریال نیز به این امر تخصیص داده شد.

کچوئی در پایان خاطر‌نشان کرد: تمام هدف ما این است که بهترین خدمات را به همشهریان ارائه دهیم و تک تک مردم به نوعی همکار ما در شهرداری هستند و خود آنها می‌توانند مشکلات را مستقیم به ما ارائه کنند.

انتهای پیام