• پنجشنبه / ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ / ۱۲:۰۶
  • دسته‌بندی: همدان
  • کد خبر: 98053114957
  • منبع : نمایندگی همدان

فرمانده انتظامی ملایر:

بررسی صحت اعترافات زن متهم ملایری و بازجویی ادامه دارد

بررسی صحت اعترافات زن متهم ملایری و بازجویی ادامه دارد

ایسنا/همدان فرمانده انتظامی شهرستان ملایر با بیان اینکه بررسی صحت اعترافات زن متهم ملایری و بازجویی ادامه دارد، گفت: متهم مدعی شده همسر، دوست و زن برادر باردار خود را به قتل رسانده است.

سرهنگ محمدباقر سلگی در گفت وگو با ایسنا، در توضیح خبر اظهار کرد: متهم، الف- ق، 37 ساله که مادر یک پسر دیگر هم است، در بازجویی‌ها مدعی شده چون 4 نفر مقتول در زمان بیماری پسر یک ساله‌ام در انتقال آن به بیمارستان و روند درمانش کوتاهی کردند، از نظر من این افراد عاملان اصلی مرگ پسرم محسوب می شدند بنابراین تصمیم به قتل آنها گرفتم.

وی با بیان اینکه این متهم مدعی شده همسر، دوست و زن برادر باردار خود را به قتل رسانده است، افزود: 15 روز قبل از قتل این افراد پسر یک ساله متهم به علت تاخیر در درمان بیماری فوت شده که این امر موجب عذاب وجدان و روشن شدن شعله های انتقام در او شده است.

فرمانده انتظامی ملایر با بیان اینکه خودکشی مقتولان این پرونده به خاطر عذاب وجدان ناشی در تاخیر درمان بیماری پسر یک ساله متهم نیز فرضیه ای در حال بررسی است، اضافه کرد: هفته آینده نتایج نهایی بازجویی و اعترافات متهم مشخص خواهد شد.

سلگی با بیان اینکه این متهم در حال حاضر در ملایر بازداشت است، عنوان کرد: با عبور این زن جوان از ورودی های فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد مشهد، عملیات دستگیری وی به پای پرواز مشهد- تهران کشیده شد چرا که این زن جوان با اسناد هویتی یکی از دوستانش به تهیه بلیت مشهد – تهران اقدام کرده بود.

وی با بیان اینکه متهم در مشهد توسط ماموران احاطه شد و نتوانست از کپسول سیانوری که در دست داشت استفاده کند اظهار کرد: علاوه بر عذاب وجدان به خاطر مرگ فرزند، انگیزه مالی نیز در بروز این قتل تاثیر داشته که این فرضیه نیز توسط پلیس در دست بررسی است.

انتهای پیام