• پنجشنبه / ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ / ۱۳:۴۰
  • دسته‌بندی: چهارمحال و بختیاری
  • کد خبر: 98053114987
  • منبع : نمایندگی چهارمحال و بختیاری

‌رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی:

500 هزار واحد مسکونی روستایی در دولت تدبیر و امید ساخته شد

مسکن

‌رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: در دولت‌های یازدهم و دوازدهم نیز پنج هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان تسهیلات نیز برای ساختن ۵۰۰ هزار واحد مسکونی روستایی به مردم اعطا شده است.

به گزارش ایسنا، علیرضا تابش ۳۱ مردادماه در جلسه مشترک شورای برنامه‌ریزی و توسعه و ستاد اقتصاد مقاومتی چهارمحال و بختیاری، اظهار کرد: در جریان بارندگی‌های اخیر در چهارمحال و بختیاری، روستاهای استان آسیب دیده‌اند و امکان رانش زمین در حدود ۲۵ روستای در معرض خطر وجود دارد که باید تثبیت وضعیت یا جابجا شوند.
وی در همین خصوص تأکید کرد: در راستای حل این مشکل و نجات مردم این روستاها، باید یک مصوبه به هیأت دولت برود و مورد تصویب قرار گیرد.
تابش با اشاره به اینکه در عرصه مسکن روستایی کارهای خوبی در کشور انجام شده است، بیان کرد: از ابتدای پیروزی انقلاب حدود ۱۷ هزار میلیارد تومان تسهیلات مسکن روستایی پرداخت و یک میلیون و ۷۰۰ هزار واحد مسکونی روستایی ساخته شده است.
رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ادامه داد: در دولت یازدهم و دوازدهم نیز پنج هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان تسهیلات نیز برای ساختن ۵۰۰ هزار واحد مسکونی روستایی به مردم اعطا شده است.
تابش در خصوص کارهای مهم انجام شده در روستاها، تأکید کرد:  در حوزه بهسازی مسکن روستایی و اجرای طرح‌های هادی گام‌های بزرگی برداشته شده است.
یادآوری می‌شود در این جلسه تفاهم‌نامه احداث ۲ هزار واحد مسکونی برای روستاییان نیازمند استان میان سازمان برنامه و بودجه، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و استانداری چهارمحال و بختیاری امضا شد.


انتهای پیام