• شنبه / ۲ شهریور ۱۳۹۸ / ۱۱:۱۸
  • دسته‌بندی: تهران
  • کد خبر: 98060200417
  • منبع : منطقه جنوب شرق تهران

نماینده ولی فقیه در ورامین تاکید کرد:

توجه جدی‌تر به روستاها جهت ایجاد اشتغال

جلسه

امام جمعه شهرستان ورامین بر لزوم توجه به فرهنگ حماسی ۱۵ خرداد و حفظ این روحیه در مراسم‌ ورامین تاکید کرد.

‌به گزارش ایسنا‌، آیت الله سید مرتضی محمودی گلپایگانی در حاشیه برگزاری جلسه شورای فرهنگ عمومی که با حضور جاودانی مدیر کل ارشاد استان در ورامین برگزار شد، در جمع خبرنگاران و اصحاب رسانه حاضر شد و بیان کرد: از موضوعات مهم مطروحه در این جلسه دیدار مسئولان با مردم در هفته دولت و پاسخگویی آنان به نیازهای مردم خصوصا در محلات و حاشیه شهر بود که باید به آن توجه ویژه شود.

آیت الله محمودی افزود: توجه مسئولان به محل مشکلات مجتمع شقایق با چند هزار جمعیت که فاقد مسجد و هرگونه مرکز فرهنگی است از موارد دیگر بود که نیاز به تلاش و رفع مشکل دارد.

وی تخصیص شماره تلفن خاص و اعلام به مردم جهت انتقال گزارشات مردم از وضعیت ادارات، رفع موانع تولید توسط فرمانداری و توجه جدی تر به روستاها جهت ایجاد اشتغال و ایجاد رقابت جهت شغل های جدید را از مسائل مهم دانست و بیان کرد: ضروری است که در شهرستان ورامین مسئولان جهت ایجاد اداره میراث فرهنگی پیگیر باشند، چرا که این شهرستان در زمینه گردشگری و میراث فرهنگی و آثار تاریخی حرف های برای گفتن دارد.

نماینده ولی فقیه در شهرستان ورامین با انتقاد از وضعیت گلزار شهدای سید فتح الله گفت: بخاطر اختلاف دستگاه ها در این گلزار موارد و مشکلاتی وجود دارد که لزوم رسیدگی به این وضع توسط فرمانداری را می طلبد.

امام جمعه شهرستان ورامین توجه به فرهنگ حماسی ۱۵ خرداد و حفظ این روحیه در تمام برنامه ها را بسیار مهم عنوان کرد و بیان کرد: با توجه به نقش ورامین در این حماسه تاریخی باید به این موضوع توجه جدی و ویژه شود.

انتهای پیام