• شنبه / ۲ شهریور ۱۳۹۸ / ۱۱:۵۵
  • دسته‌بندی: تهران
  • کد خبر: 98060200463
  • منبع : منطقه جنوب شرق تهران

فرماندار اسلامشهر:

‌مکمل‌های ورزشی غیرمجاز سلامتی جوانان را تهدید می‌کند

جلسه

‌فرماندار اسلامشهر بر ضرورت نظارت مستمر دستگاه‌های ذیربط بر عرضه مکمل های ورزشی تاکید کرد و گفت: مکمل‌های ورزشی غیرمجاز سلامتی جوانان ورزشکار را تهدید می‌کند و جوانان عزیز باید در این زمینه هوشیاری لازم را داشته باشند.

‌مسعود مرسلپور در حاشیه جلسه کمیته سلامت محور کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا بیان کرد: ادارات و دستگاه‌های مسئول باید تلاش و جدیت بیشتری در زمینه پایش انبارها و نظارت و بازرسی بر کالاهای سلامت محور بخصوص اقلام دارویی، بهداشتی، مکمل های ورزشی و مواد غذایی داشته باشند.

وی با اشاره به تشدید نظارت های صورت گرفته از عطاریها، اماکن ورزشی و ... در هفته های اخیر گفت: اطلاع رسانی و آگاه سازی عموم مردم برای استفاده از کالاهای سالم و بهداشتی، افزایش برنامه های پیشگیرانه، بازرسی های مستمر جهت کشف کالاهای تقلبی از جمله اقداماتی که باید بیش از گذشته در دستور اعضای این کمیسیون قرار گیرد.

فرماندار شهرستان  اسلامشهر تصریح کرد: موضوع مهمی که باید توجه جدی تری به آن داشت تاکید بر اجرای برنامه های فرهنگی جهت ترویج حمایت از تولیدات ایرانی و مصرف کالاهای تولید داخل است که در این حوزه همه ارگان‌ها بویژه آموزش و پرورش، سازمان تبلیغات اسلامی، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، بخشداری‌ها و شهرداری‌ها و واحدهای دانشگاهی باید با هم‌افزایی و تعامل ویژه نسبت به اجرای طرحی که اخیرا دانشگاه پیام نور تهیه و به دبیرخانه ارائه داده است، همکاری داشته باشند.

انتهای پیام