• سه‌شنبه / ۱۹ شهریور ۱۳۹۸ / ۰۱:۰۸
  • دسته‌بندی: صنفی، فرهنگی
  • کد خبر: 98061808915
  • خبرنگار : 71567

رییس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی:

برای پرداخت حقوق کارکنان، اساتید و به ویژه در بیمارستان‌ها با کمبود اعتبار جدی مواجهیم

آقاجانی

رییس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با بیان اینکه وضعیت خوبی از لحاظ بودجه نداریم، گفت: در پرداخت حقوق اساتید و کارکنان دانشگاه با مشکل مواجه هستیم.

دکتر آقاجانی در گفت و گو با ایسنا ضمن بیان این مطلب از وضعیت بودجه دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی انتقاد کرد و اظهار کرد: متاسفانه از حیث اعتبارات جاری در دانشگاه با مشکلات زیادی مواجه هستیم بطوریکه برای پرداخت حقوق اساتید کمبود اعتبار داریم.

وی در ادامه تصریح کرد: در حال حاضر بخشی از مشکلات عمومی دولت به کمبود اعتبارات و درآمدهای که دولت با آن مواجه هستند ارتباط دارد اما به طور خاص ما در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برای پرداخت حقوق کارکنان، اساتید و به ویژه بیمارستانها با کمبود اعتبار جدی مواجه هستیم.

رییس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تاکید کرد: متاسفانه هم اعتبارات جاری ما در دانشگاه محدود است و هم با تاخیر در وصول درآمدها مواجهیم. ضمن اینکه با سازمان تامین اجتماعی در پرداخت اعتبارات مشکلات داریم.

وی در پایان در خصوص میزان تخصیص بودجه جاری نیز گفت: بودجه دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی مدام در حال تخصیص است اما در جریان آخرین وضعیت این تخصیص نیستم.

انتهای پیام