• پنجشنبه / ۳۰ آبان ۱۳۹۸ / ۰۹:۴۵
  • دسته‌بندی: صنفی، فرهنگی
  • کد خبر: 98083019421
  • خبرنگار : 71567

از صبح امروز آغاز شد

رقابت ۵۲۲ هزار داوطلب آزمون استخدامی سال ۹۸

رقابت ۵۲۲ هزار داوطلب آزمون استخدامی سال ۹۸

هفتمین آزمون استخدامی مشترک دستگاه‌های اجرایی کشور برای سال ۹۸ از امروز در دو نوبت صبح و عصر برگزار می‌شود و رقابت بیش از ۳۱۹ هزار داوطلب در نوبت صبح این آزمون آغاز شده است.

به گزارش ایسنا، هفتمین آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی کشور برای ۵۲۱ هزار و ۹۷۳ داوطلب از صبح امروز و در دو نوبت صبح وعصر برگزار می‌شود.

آزمون فوق برای ۲۲ دستگاه اجرایی کشور از جمله وزارت آموزش و پرورش، وزارت بهداشت، سازمان امور عشایری ایران، سازمان زندان‌ها، وزارت  جهاد کشاورزی، سازمان ثبت احوال کشور، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، وزارت نیرو، سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور، سازمان ملی بهره وری ایران، مرکز آمار ایران، سازمان نقشه برداری کشور، مرکز آموزش مدیریت دولتی، وزارت علوم، شرکت مادر تخصصی مدیریت منابع آبی ایران، سازمان اداری و استخدامی کشور، شرکت سهامی بیمه ایران، سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای، سازمان امور اراضی کشور ، شرکت مهندسی آب و فاضلاب و مادر تخصصی سازمان دامپزشکی کشور از صبح امروز پنجشبنه ۳۰ آبان ماه جاری در دو نوبت صبح و عصر در ۱۸۰ شهر و ۲۷۵ حوزه امتحانی برگزار می‌شود.

براساس اعلام سازمان سنجش آموزش کشور حوزه‌های امتحانیِ صبح، ساعت ۸ برای تمامی داوطلبان ورود به جلسه بسته شد. در آزمون نوبت صبح یک هزار و ۶۳۸ داوطلب در گروه اول و ۳۱۷ هزار و ۹۰۸ داوطلب در نوبت دوم شرکت کردند. در مجموع ۳۱۹ هزار و ۵۴۶ داوطلب در آزمون فوق رقابت می‌کند که از این تعداد ۱۰۰ هزار و ۸۱۳ نفر مرد و مابقی زن هستند.

طبق اعلام سازمان  سنجش آموزش کشور در هفتمین آزمون استخدامی مشترک دستگاه‌های اجرایی کشور ۵۲۱ هزار و ۹۷۳ داوطلب شرکت  کردند که از این تعداد ۳۲۰ هزار و ۱۴ داوطلب زن و مابقی مرد هستند.

براساس این گزارش در نوبت عصر آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی کشور در گروه دوم ۴۰ هزار و ۹۵۶ نفر و در گروه چهارم ۱۵۴ هزار و ۲۲ نفر و در گروه پنجم ۷۴ هزار و ۴۹ نفر شرکت می‌کنند و درهای ورودی آزمون از ساعت ۱۴ بسته خواهد شد.

انتهای پیام