• دوشنبه / ۱۱ آذر ۱۳۹۸ / ۲۰:۱۰
  • دسته‌بندی: خراسان رضوی
  • کد خبر: 98091107998
  • خبرنگار : 50107

در روز دوم ثبت نام صورت گرفت؛

ثبت نام ۶۱ داوطلب شرکت در انتخابات مجلس در خراسان رضوی

دومین روز ثبت نام انتخابات مجلس یازدهم - مشهد

ایسنا/خراسان رضوی رئیس ستاد انتخابات خراسان رضوی گفت: از مجموع داوطلبان ثبت نام شده در روز دوم، تعداد 51 نفر مرد و 11 نفر زن هستند که 9 نفر از بانوان در حوزه انتخابیه مشهد و کلات، یک نفر در حوزه انتخابیه سبزوار، جوین، جغتای، داورزن و خوشاب و یک نفر هم از حوزه انتخابیه کاشمر، بردسکن و خلیل آباد ثبت نام کرده‌اند.

براساس گزارش روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، حسن جعفری با اعلام این خبر، اظهار کرد: فرآیند ثبت نام داوطلبان شرکت در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی ساعت 8 صبح 10 آذرماه در 12 حوزه انتخابیه آغاز شد و در مجموع با احتساب ثبت نام‌های روز نخست، 119 نفر در دو روز گذشته نام‌نویسی کرده‌اند.

وی افزود: از مجموع ثبت نام های انجام گرفته، 115 مورد نهایی شده و 4 نفر نیز درحال تکمیل ثبت نام و طی فرآیندهای قانونی هستند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی بیان کرد: از مجموع داوطلبان ثبت نام شده در روز دوم، تعداد 51 نفر مرد و 11 نفر زن هستند که 9 نفر از بانوان در حوزه انتخابیه مشهد و کلات، یک نفر در حوزه انتخابیه سبزوار، جوین، جغتای، داورزن و خوشاب و یک نفر هم از حوزه انتخابیه کاشمر، بردسکن و خلیل آباد ثبت نام کرده‌اند.

جعفری میانگین سنی داوطلبان در روز دوم را 41 سال اعلام کرد و گفت: جوان‌ترین داوطلب 30 ساله و مسن‌ترین آنها 70 ساله بوده‌اند.

رئیس ستاد انتخابات خراسان رضوی خاطرنشان کرد: از مجموع داوطلبان روز دوم، 16 نفر کارمند، 11 نفر فرهنگی، 7 نفر شغل آزاد، 6 نفر بازنشسته، یک نفر روحانی و 21 نفر دارای سایر مشاغل بوده‌اند.

لازم به ذکر است، از 57 نفر متقاضی ثبت نام در روز اول، تعداد 54 نفر به صورت قطعی ثبت نام کردند و 3 نفر به روز بعد موکول شد که ثبت نام آنها کامل شده است.

به گزارش ایسنا، از جمله چهره‌هایی که امروز در استان خراسان رضوی نسبت به ثبت نام در یازدهمین دوره انتخابات مجلس اقدام کرد، ابوالقاسم عابدین‌پور، نماینده مردم تربت حیدریه در دوره ششم مجلس شورای اسلامی بود.

انتهای پیام