• شنبه / ۱۶ آذر ۱۳۹۸ / ۱۷:۲۷
  • دسته‌بندی: سیاست داخلی
  • کد خبر: 98091611763
  • خبرنگار : 71533

بیانیه انتخاباتی قالیباف: هم و غمم کنترل دولت است

بیانیه انتخاباتی قالیباف: هم و غمم کنترل دولت است

قالیباف در بیانیه‌ ای هدف خود از شرکت در انتخابات مجلس یازدهم را تشریح و اعلام کرد:هم و غم خود را کنترل دولت و وادار کردن آن به کار در این یک سال و نیم باقیمانده از عمرش قرار می‌دهم.

به گزارش ایسنا ، در بخش هایی از متن بیانیه انتخاباتی محمد باقر قالیباف  که خطاب به مردم تهران منتشر شده با یادآور این‌که «برکسی پوشیده نیست که این روزها مردم احوال خوبی ندارند. بر این باور بودم  درختی که ۴سال ثمر ندهد دیگر ثمر نمی‌دهد از همین رو تلاش شد تا نهال تازه‌ای کاشته شود» عملکرد دولت فعلی را نیز قابل نقد دانست.

وی در این بیانیه با بیان این ادعا که «متاسفم که بگویم در این مدت ۲سال  یک روز هم آب خوش از گلوی مردم پایین نرفته است»، نوشت: همه این‌ها بیش از پیش روشن کرد که ما نیاز به یک دولت جهادی و کارآمد داریم تا چرخ اجرایی این کشور پر از منابع و ذخایر مادی و انسانی را به حرکت درآورد و  امید را به مردم برگرداند. بعنوان پیش درآمدی بر این اتفاق ما باید شاهد ایجاد مجلسی نو با حضور چهره های نو، رویکرد نو و ایده های نو باشیم لذا تلاش کردم با طرح مجلس نو فضایی را برای این مساله ایجاد کنم و به جوان ترها کمک کنم تا با ورود به مجلس ، چنین اتفاقی را رقم بزنند.

وی با بیان این ادعا که «ماجرای افزایش قیمت بنزین درس بزرگی به ما داد» نسبت به تصمیماتی از این جنس تا سال 1400 هشدار داد و افزود: به این جمع بندی رسیدم که باید مجلسی قوی و کارآمد تشکیل شود و تمام هم و غم خود را کنترل دولت و وادار کردن آن به کار و فعالیت  در این یک سال و نیم باقیمانده از عمرش قرار دهد.   بر این اساس تصمیم گرفتم به دور از مصلحت اندیشی های شخصی وارد عرصه انتخابات مجلس شوم با این امید که بتوانم با وارد کردن جمعی از چهره های نو، مومن و متخصص در تهران و برخی دیگر از شهرهای کشور به مجلس، در یک سال و نیم باقیمانده  این دولت خسته را مجبور به حرکت کنیم. از مردم عزیز ایران خصوصا تهران می‌خواهم با حضور آگاهانه خود به ما کمک کنند تا  مجلسی قوی و کارآمد تشکیل شود تا با نظارت مقتدرانه و تصویب قوانین به موقع بتواند مراقب باشد تا در این یک سال و نیم پیش رو وضعیت زندگی مردم بدتر نشود و زمینه ساز روی کارآمدن دولتی جهادی و کارآمد باشد.  
انتهای پیام