• یکشنبه / ۶ بهمن ۱۳۹۸ / ۱۷:۱۷
  • دسته‌بندی: ادبیات و کتاب
  • کد خبر: 98110604389
  • خبرنگار : 71573

برگزاری نشست شعر و کارگاه کتاب کودک

برگزاری نشست شعر و کارگاه کتاب کودک

نشست شعر «از شرابه‌های روسری مادرم» و کارگاه آموزشی «کتاب کودک با نیازهای ویژه» برگزار می‌شود.

به گزارش ایسنا، همزمان با ایام شهادت حضرت فاطمه (س) نشست شعرخوانی با عنوان «از شرابه‌های روسری مادرم» و با هدف تکریم و پاسداشت گویش، آداب و رسوم و سنت‌ها و فرهنگ ایرانی روز دوشنبه (هفتم بهمن ماه) از ساعت ۱۶ تا ۱۸   با حضور  شاعرانی همچوان سهیلا مولاوردی، منیره سادات حسینی و  فرید زاده در فرهنگسرای سرو برگزار می‌شود.

در خبر برگزاری این نشست‌ آمده است: این نشست با حضور شاعرانی در حوزه استعدادیابی و آموزش شاعران جوان کشور، شناسایی و پرورش استعدادهای ادبی، نقد و بررسی آثار شاعران و نویسندگان، آشنایی با ادبیات فاخر فارسی، آشنایی با سبک‌های ادبی و تقویت اعتماد به نفس شاعران جوان می‌پردازند.
 

همچنین نخستین کارگاه آموزشی «کتاب کودک با نیازهای ویژه»  با هدف ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی با حضور مربیان داوطلب با گروه‌های ویژه (کودکان ناشنوا، نابینا و...) روز دوشنبه (هفتم  بهمن‌ماه) از ساعت ۱۵ در فرهنگسرای سرو برگزار می‌شود.
کارگاه آموزشی «کتاب کودک با نیاز های ویژه » با حضور زهرا فرمانی حقیقی- کارشناس حوزه کتاب کودکان - به مباحثی چون اهمیت دادن به کتابخوانی و قصه‌گویی، ساخت و تولید کتاب حسی لمسی «پارچه‌ای»، چگونگی ساخت این کتاب‌ها توسط تولیدکنندگان و فعالیت‌های مربیان بعد از ساخت کتاب می‌پردازد. نمایشگاه کتاب کودکان با نیازهای ویژه از دیگر بخش‌های این نشست برای آشنایی بیشتر مخاطبان با این حوزه است.

فرهنگسرای سرو در خیابان ولی عصر(عج)، بالاتر از پارک ساعی، کوی ساعی دوم واقع است. علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات یشتر با شماره ۸۸۸۸۱۸۷۹ تماس بگیرند.

 انتهای پیام