• دوشنبه / ۷ بهمن ۱۳۹۸ / ۱۳:۱۰
  • دسته‌بندی: رسانه
  • کد خبر: 98110704984
  • خبرنگار : 71442

بازیگران آلمانی، بلغاری و فرانسوی در «نفوذ» + تصاویر جدید

بازیگران آلمانی، بلغاری و فرانسوی در «نفوذ» + تصاویر جدید

سکانس‌هایی از سریال «نفوذ» که مربوط به «سایت کبکان» است با حضور بازیگران ایرانی و خارجی ضبط می‌شود. هنرپیشه‌های خارجی این سریال از میان بازیگران آلمانی، بلغاری و فرانسوی انتخاب شده‌اند که به زبان انگلیسی با لهجه آمریکایی صحبت می‌کنند و این بخش‌ها با زیرنویس فارسی پخش خواهد شد.

به گزارش ایسنا، روابط‌عمومی مرکز سیما فیلم از پخش سریال جدید این مرکز در پاییز ۹۹ خبر می‌دهد.

«نفوذ» به کارگردانی و نویسندگی جواد شمقدری و تهیه‌کنندگی محسن علی‌اکبری ساخته می‌شود و هم اینک در دکورهای ساخته شده در چالوس با حضور بازیگران خارجی در حال ضبط است.

محسن علی‌اکبری، تهیه‌کننده مجموعه‌ی «نفوذ» درباره مراحل آماده‌سازی این مجموعه توضیح داده است: تصویربرداری تا نیمه اسفندماه به اتمام می‌رسد. با توجه به این که سریال بخش جلوه‌های ویژه بصری سنگینی دارد، کار پرزحمت و زمان‌بری خواهد بود. سید محمد امامی مسئولیت این بخش را عهده‌دار است.

علی‌اکبری ادامه داد: تمام کارهای مربوط به «سایت کبکان» به صورت جلوه‌های ویژه بصری در حال انجام است و برای اولین بار سریال تلویزیونی این حجم کار سی‌جی دارد. تلاش می‌کنیم سریال برای پاییز ۹۹ آماده و از شبکه یک پخش شود.

تهیه‌کننده «نفوذ» افزود: نیکولاس جرج بیکر، ژانکلود ریکبورگ، فلورین فیشر بازیگران خارجی هستند. در حال حاضر علاوه بر بازیگران خارجی صالح میرزاآقایی، علیرام نورایی، امین اسکندریان و کاوه سماک باشی جلوی دوربین هستند. مسئولیت تامین و هماهنگی بازیگران خارجی برعهده سیدکریم قاسم‌زاده بوده است.

وی در پایان درخصوص تدوین سریال گفت: مراحل فنی تدوین «نفوذ» را روح‌الله شمقدری برعهده دارد که همزمان با تصویربرداری در حال انجام است.

مجموعه «نفوذ» به تهیه‌کنندگی محسن علی‌اکبری و کارگردانی و نویسندگی جواد شمقدری در فصل اول تاریخ انقلاب از بهمن ۵۷ تا آبان ۵۸ را در ۴۲ قسمت نشان می‌دهد.

یلدا افشاری‌نیا، امین اسکندریان، کیمیا اکرمی، احمد نجفی، حمید گودرزی، رحیم نوروزی، علیرام نورایی، صالح میرزا آقایی، شهره لرستانی، زهرا سعیدی، سیدمحسن هاشمی، جلیل فرجاد، ماشاءالله شاه‌مرادی، کاوه سماک‌باشی، امیرمحمد زند، نجوا صاحب الزمانی، فاطمه بیگی، محمدجواد جعفرپور و جلال فاطمی بازیگران ایرانی این سریال و فیلیپ ساپرکین و سامی بابو از دیگر بازیگران خارجی این سریال هستند.

انتهای پیام