• دوشنبه / ۷ بهمن ۱۳۹۸ / ۱۵:۲۱
  • دسته‌بندی: خبر بازار
  • کد خبر: 98110705210
  • خبرنگار : 30054

خرید آنتی‌ویروس اورجینال

خرید آنتی‌ویروس اورجینال

در تمامی کشورها و به‌خصوص در ایران، بسیاری از مردم با ذهنیت صرفه‌جویی در هزینه‌هایشان اقدام به دانلود و نصب نرم‌افزار و آنتی‌ویروس کرک شده می‌کنند.

به گزارش ایسنا، بنابر اعلام کی‌ایران، به‌عنوان‌مثال بیشتر نسخه‌های ویندوز و آنتی ویروس که در ایران مورد استفاده قرار می‌گیرد از نوع غیر اورجینال و کرک شده می‌باشند. چیزی که بیشتر کاربران در ایران نمی‌دانند این است که تمامی این نرم‌افزارها و آنتی‌ویروس‌ها توسط افرادی کرک می‌شوند که دارای معلومات بالایی در زمینهٔ هک و سرقت اطلاعات می‌باشند و بعد از همین طریق می‌توانند صدمات جبران‌ناپذیری به شما وارد کنند. پس برای ایجاد یک سیستم امن و پایدار باید از نرم‌افزارهای اورجینال و آنتی‌ویروس اورجینال و قانونی استفاده کنید.

خرید آنتی ویروس

طی بررسی‌های صورت گرفته توسط مراکز تحقیقاتی معتبر بیش از نیمی کاربران اینترنت در ایران از آنتی‌ویروس استفاده نمی‌کنند و یا از آنتی‌ویروس کرک شده و تقلبی استفاده می‌کنند. در شرایط فعلی که همه‌ روزه خبر جدیدی از انتشار باج افزارها، ویروس‌ها و تروجان‌های گوناگون منتشر می‌شود ایران بستر مساعدی برای فعالیت سودجویان اینترنتی می‌باشد. شما با پرداخت هزینه‌ای اندک می‌توانید نسبت به خرید یک آنتی‌ویروس اورجینال اقدام کنید و در وقت و هزینه خود صرفه‌جویی کنید. KEYIRAN به‌عنوان نماینده رسمی و توزیع‌کننده آنلاین آنتی‌ویروس KASPERSKY، آنتی‌ویروس ESET، آنتی‌ویروس BITDEFENDER، آنتی‌ویروس AVIRA، آنتی‌ویروس GDATA، آنتی‌ویروس AVAST و آنتی‌ویروس McAfee می‌تواند مرجع اصلی خرید آنتی‌ویروس اورجینال در ایران و خاورمیانه باشد.

خرید ویندوز اورجینال

امروزه همه ما کاربران فضای مجازی در اخبار و روزنامه و ... با عبارات باج‌افزار و بدافزار آشنا هستیم. طی تحقیقات انجام‌ شده توسط مراکز معتبر، مشخص‌ شده است بیشتر کاربرانی که از ویندوز کرک شده یا جعلی استفاده می‌کنند به دلیل اینکه نمی‌توانند آپدیت‌های ویندوز را به‌صورت کامل دریافت کنند اطلاعات مهم خود را از دست‌ داده‌اند؛ بنابراین با استفاده از ویندوز اورجینال و دریافت به‌موقع آپدیت‌های ویندوز شما می‌توانید از بروز این‌گونه مشکلات جلوگیری کنید. KEYIRAN همکار تجاری مایکروسافت در ایران و خاورمیانه، امکان خرید آنلاین محصولات قانونی شرکت مایکروسافت را برای کاربران ایرانی فراهم کرده است.

برای خرید آنتی‌ویروس اورجینال و ویندوز اورجینال می‌توانید به فروشگاه آنلاین Keyiran.com مراجعه کنید.

انتهای رپرتاژ آگهی