• سه‌شنبه / ۱۵ بهمن ۱۳۹۸ / ۱۵:۵۷
  • دسته‌بندی: خبر بازار
  • کد خبر: 98111511100
  • خبرنگار : 30054

باهدف تقدیر از کاربران وفادار

باشگاه مشتریان تپسی راه‌اندازی شد

باشگاه مشتریان تپسی راه‌اندازی شد

تپسی از راه‌اندازی باشگاه مشتریان در آخرین نسخه اپلیکیشن خود خبر داد. این تاکسی اینترنتی که به‌تازگی از رنگ و لوگوی جدیدش رونمایی کرده بود، باشگاه مشتریان خود را با نام «سفینه تپسی» به عنوان یکی از قابلیت‌های تازه‌اش معرفی کرد.

به گزارش ایسنا، بنابر اعلام تپ سی، «سفینه تپسی» یا باشگاه مشتریان این شرکت، باهدف قدردانی از مسافران وفادار این تاکسی اینترنتی و افزایش حس تعلق به برند تپسی طراحی‌ شده است و تمامی کاربران تپسی می‌توانند پس از به‌روزرسانی اپلیکیشن تپسی در آن ثبت‌نام کنند.

اعضای باشگاه مشتریان یا سفینه تپسی به چهار سطح با عناوین زمین، ماه، خورشید و کهکشکان تقسیم می‌شوند. این تقسیم‌بندی بر اساس تعداد سفرهایی که کابران تپسی با این تاکسی اینترنتی داشته‌اند صورت می‌گیرد.

مسافران این تاکسی اینترنتی با عضویت در سفینه تپسی، به نسبت قرار گرفتن در هر یک از سطوح تعیین‌ شده، به ازای مبلغی که برای هزینه سفر در تپسی خرج می‌کنند، امتیاز می‌گیرند. امتیازهای ثبت‌ شده این قابلیت را به هر یک از کاربران می‌دهد تا از تخفیف‌ها و مزایای تپسی و سایر کسب‌وکارهایی که در این پروژه با تپسی همکاری دارند، استفاده کنند.

در باشگاه مشتریان تپسی، برندهایی چون دیجی‌کالا، پارس آنلاین، تخفیفان، چیلیوری، تیوال، سینما تیکت، گلیتال و نوار، محصولات خود را به اعضای این باشگاه با تخفیف ارائه می‌دهند.

باشگاه مشتریان، اولین قابلیت تازه‌ای است که در جدیدترین نسخه تپسی از آن رونمایی شده است و بنا به اعلام این شرکت، قابلیت‌های جدید دیگری نیز به‌زودی به کاربران آن ارائه خواهد شد.

تغییر هویت بصری ازجمله رنگ و نشان برند، بهبود تجربه کاربری و معماری اپلیکیشن و همچنین توسعه قابلیت‌های پیشین، ازجمله تغییراتی هستند که تپسی در اپلیکیشن جدید خود ارائه داده است.

انتهای رپرتاژ آگهی