• شنبه / ۱۹ بهمن ۱۳۹۸ / ۱۵:۰۳
  • دسته‌بندی: خبر بازار
  • کد خبر: 98111913850
  • خبرنگار : 30054

کسب درآمد مطمئن با اخذ نمایندگی لکو

کسب درآمد مطمئن با اخذ نمایندگی لکو

بسیاری از ما در جستجوی کاری هستیم که هر ماه مبلغی مناسب به‌عنوان حقوق از سمت شرکت به‌حساب ما واریز شود.

به گزارش ایسنا، بنابر اعلام لکو ایران، طبیعتاً در چنین سیستم‌هایی امکان رشد و پیشرفت شغلی چه از لحاظ جایگاهی و چه از لحاظ مالی‌، کاری بسیار سخت خواهد بود. راهکار دیگر آن است که فرد خود یک کارآفرین بوده و شرکت خود را تأسیس کند؛ اما این کار نیز نیازمند سرمایه اولیه و پذیرش ریسک‌های زیادی است که ممکن است منجر به شکست کسب‌وکار شود؛ اما راهکار بهتری نیز برای کسب درآمد بیشتر بدون ریسک‌های کارآفرینی نیز وجود دارد و آن اخذ نمایندگی از شرکت‌های فعال و برند است. لکو یکی از این شرکت‌های ارائه‌دهنده نمایندگی است که در حوزه تجهیزات پژوهش دانش‌آموزی بزرگ‌ترین شرکت در خاورمیانه است.

شما با اخذ نمایندگی لکو می‌توانید به‌راحتی و بدون دغدغه سرمایه اولیه، در هر جای کشور که هستید به خانواده بزرگ لکو بپیوندید.

آیا لکو را می‌شناسید؟

لکو به دانش‌آموزان کمک می‌کند که خلاق باشند و در کنار درس خود یک فناوری را فراگرفته و ذهن خود را برای یادگیری بازتر کنند. لکو به دانش‌آموزان این امکان را می‌دهد که خود را بیشتر شناخته و به استعدادهای خود پی ببرند و نیز همیشه در پی نمره‌آوری در دروس تئوری مدرسه نباشند. لکو اولین شرکتی است که از تنوع رشته بسیاری برخوردار است و در آینده هم رشته‌های دیگری به دایره محصولات خود اضافه خواهد کرد.

استفاده از محصولات لکو نیازمند کسب آموزش از مدرسینی است که در حوزه‌های رباتیک و ... متخصص باشند تا بتوانند مهارت و دانش لازم را به دانش‌آموزان منتقل کنند. این مدرسین توسط تیم آموزش لکو ارزیابی‌شده و تأیید صلاحیت می‌شوند. همچنین همیشه سعی شده تا مدرسین به‌روز بوده و آخرین فناوری‌های هر حوزه از طرق مختلف حضوری و آنلاین در اختیار آن‌ها قرار گیرد.

لکو ایران از سال ۱۳۸۶ پایه‌گذاری شد و امروزه دارای بیش از ۳۰۰ نمایندگی در داخل کشور است که آموزش محصولات لکو از طریق این نمایندگی‌ها به بیش از ده‌ها هزار دانش‌آموز ایرانی حتی در دورترین نقاط ارائه می‌شود.

لکو جهانی فعالیت بین‌المللی خود را از سال ۱۳۹۵ آغاز کرد و امروزه لکو در ۱۰ کشور از جمله ترکیه، عمان، امارات، قطر، آذربایجان، عراق و ... فعالیت دارد.

لکوکاپ

لکو مجری رویدادی بسیار بزرگ در فروردین هر سال است به‌نام لکوکاپ. لکوکاپ این امکان را به دانش‌آموزان می‌دهد که در هر رشته که فعالیت کرده‌اند با ایجاد بستری مناسب خلاقیت‌ و مهارت‌های فراگرفته خود را به نمایش بگذارند و با سایر دانش‌آموزان به رقابت بپردازند. همچنین نفرات برتر لکوکاپ ایران به لکوکاپ جهانی فرستاده می‌شوند که هرسال در یکی از کشورهای تحت پوشش لکو برگزار می‌شود. لکوکاپ بزرگ‌ترین رویداد دانش‌آموزی در خاورمیانه است چرا که هزاران دانش‌آموز از سراسر کشور هم‌زمان در یک روز به رقابت می‌پردازند.

لکوکاپ در سه بخش برگزار می‌شود:

۱. لکوکاپ استانی

۲. لکوکاپ ایران

۳. لکوکاپ جهانی

تا به امروز ۱۶ لکوکاپ در ایران و ۲ لکوکاپ جهانی برگزار شده است. هفدهمین دوره لکوکاپ ایران در ۲۲ فروردین ۹۹ در دانشگاه تهران و دومین لکوکاپ جهانی در ۱۲ اسفند ۹۸ در آنکارا در دانشگاه Gazi برگزار خواهند شد.

رشته‌های لکو شامل لکوروبو (روباتیک)، لکومس (محاسبات ذهنی و چرتکه ای)، لکوکیدز (مهندسی خلاقیت)، لکوکیو (مزرعه فکر)، لکولب (علم آزمایشگاه)، لکوپل (پل ماکارونی)، لکوفلای (هوافضا)، لکوتری دی (طراحی سه بعدی)، لکودومینو (دومینو)، لکوکمیکار (ماشین سوخت شیمیایی)، لکومجیک (مدارهای الکترونیکی)، لکوسام (سرعت انتقال محاسبات)، لکو چایلد (رباتیک و الگوریتم نویسی)، لکو نانو (نانو فناوری)، لکوبیو (جراحی و تشریح جانوری)، سازه های خلاق، لکومکا (مکاسیستم) و ... است.

چطور اخذ نمایندگی لکو را کسب کنیم؟

شخصی که به تازگی می‌خواهد به خانواده بزرگ لکو بپیوندد، در این مرحله نیازی به داشتن مکان یا دفتر جهت آموزش‌ها نیست. تنها کاری که شما انجام می‌دهید مشخصات خود را در سایت ثبت کرده تا کارشناسان ما با شما تماس گرفته و مراحل را توضیح دهند.

برای کسب اطلاعات بیشتر برای اخذ نمایندگی لکو به سایت Leco.ir مراجعه کنید و همین حالا به خانواده بزرگ لکو بپیوندید.

انتهای رپرتاژ آگهی