• یکشنبه / ۲۰ بهمن ۱۳۹۸ / ۱۷:۴۹
  • دسته‌بندی: رسانه
  • کد خبر: 98112014960
  • خبرنگار : 71647

رونمایی از «عمق میدان» دانشجویان

رونمایی از «عمق میدان» دانشجویان

مراسم رونمایی از مجموعه مستند «عمق میدان» ـ ساخته تعدادی از دانشجویان دانشکده رسانه فارس ـ عصر یکشنبه (۲۰ بهمن ماه) برگزار شد.

در مراسم رونمایی از مجموعه مستند «عمق میدان» علی متقیان (مدیر عامل خبرگزاری ایسنا)، حمید حسن‌پور (رییس دانشکده رسانه خبرگزاری فارس)، روح‌الله رفیعی (مدیر گروه مستند روایت فتح) در دانشکده رسانه فارس حضور داشتند.

حسن‌پور ـ رییس دانشکده رسانه فارس و معاون پژوهش و آموزش این خبرگزاری ـ در این مراسم گفت: ما برای تقدیر از زحمات تعدادی از دانشجویان دانشکده فارس گرد هم آمدیم. این دانشجویان مستند «عمق میدان» را با در دست گرفتن شعار مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه ویژگی مستند انقلابی چه باید باشد، در قالبی زیبا به تصویر درآوردند. این نشان می‌دهد که هر وقت به جوانان اعتماد کنیم‌ نتیجه خوبی می‌گیریم.

دو سال پیش در پاسداران تهران جوانی بسیجی توسط افرادی که از دراویش گنابادی بودند به بدترین شکل ممکن به شهادت رسید و رهبری فرمودند این جوان نور است. نوری که فضای غبارآلوده فتنه را واضح و روشن می‌کند. مستند الان بهترین قالب برای تشخیص آنچه می‌بینیم و آنچه وجود دارد است. و این مستند از صفر تا صد توسط دانشجویان ساخته شده است.

میثم جهان‌بین ـ کارگردان مستند «عمق‌میدان» ـ هم درباره ساخت این مستند گفت: طرح این مستند را صدرا شاکلی به دانشکده ارائه داد و با حمایت و موافقت دانشکده فارس این مستند طی دو ماه ساخته شد. کوچکترین هدف ما در این مستند این است که ۹ موسسه را به مستندسازان انقلابی معرفی کنیم تا فکر نکنند برای ساخت آثارشان نیاز به پارتی دارند و به این موسسات مراجعه کنند. حرف‌های دیگری هم داشتیم از جمله نگاهی به تفکرات شهید آوینی و آثارش در مستندسازی.

در این مراسم از دانشجویانی که در ساخت این مستند شرکت داشتند از جمله صدرا شاکری تهیه کننده و طوبا بنیادی تدوینگر مستند «عمق میدان» تقدیر شد. همچنین بخش‌هایی از این مجموعه مستند برای حاضران به نمایش درآمد.

انتهای پیام