• سه‌شنبه / ۲۲ بهمن ۱۳۹۸ / ۱۳:۰۲
  • دسته‌بندی: کردستان
  • کد خبر: 98112216409
  • خبرنگار : 50129

/چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی/

شرکت در انتخابات نماد یکپارچگی کشور است

شرکت در انتخابات نماد یکپارچگی کشور است

ایسنا/کردستان رئیس جامعه المصطفی با بیان اینکه این انقلاب نشان دهنده مردم سالاری دینی است خاطرنشان کرد: مردم رکن اصلی نظام اسلامی هستند و به یاری خدا یک انتخابات باشکوه برگزار خواهد شد چراکه نماد یکپارچگی کشور شرکت همه جانبه در انتخابات است.

علی عباسی صبح امروز سه‌شنبه (۲۲ بهمن ماه) در سخنرانی یوم‌الله ۲۲ بهمن با اشاره به اینکه راه پرافتخار شهید سردار سلیمانی توسط جوانان ادامه خواهد یافت اظهار کرد: ملت ایران تا آخرین قطره خون خود در راه انقلاب و نظام اسلامی خواهد ایستاد.
وی افزود: برای همه شهیدان انقلاب از ابتدای نهضت اسلامی تا امروز و شهید سلیمانی و مجاهدان همراه ایشان درود می‌فرستیم و علو درجات از خدای بزرگ مسئلت داریم و با راهشان تجدید بیعت می‌کنیم.
رئیس جامعه المصطفی تصریح کرد: آمریکای جنایت کار حضور پرشور مردم را ببیند و این نسل جوان به همانند نسل قبل پای انقلاب ایستاده‌اند. 
وی عنوان کرد: آمریکا گمان کرده‌ با شهادت سردار سلیمانی مقاومت منطقه‌ای متوقف خواهد شد که این تنها خیالی خام است. 
عباسی ادامه داد: استکبار خرج‌هایی برای تفرقه افکنی میان کشورهای اطرافمان کرده‌، اما باید بداند ما و ملت عراق، افغانستان و پاکستان با هم برادریم.
وی خاطرنشان کرد: دشمن در چند ماه اخیر تمام تلاش خود را برای تفرقه بین ملت‌ها کرده است ولی
ترکیب شدن خون شهید سردار سلیمانی و شهید ابو مهدی المهندس، وحدت به وجود آورد.
رئیس جامعه المصطفی گفت: دشمن باور نمی‌کرد ۴۱ سال پس از پیروزی انقلاب این موج عظیم مردم برای بیرون کردن این بیگانگان متحد شده‌ باشند.
وی اظهار کرد: آمریکا غریبه‌های خودخوانده هستند و اسباب شر برای منطقه شده‌اند و محور شرارت را به وجود آورده‌اند.
عباسی با بیان اینکه امروز ملت‌های منطقه با افتخار و اتحاد برابر آمریکا موضع گرفته‌اند افزود: پارلمان و مسئولان عراقی برای بیرون راندن آمریکایی‌ها قانونی تصویب کرده‌اند و بهای خون شهید سردار سلیمانی و مجاهدانش ریشه آمریکای بیگانه را در منطقه خواهد خشکاند.
وی با اشاره به اینکه امروز در چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب، که نقطه عطف در تاریخ جهان است با نگاهی امیدوارانه همچنان ایستاده‌ایم تصریح کرد: همه‌ی امپراتوری رسانه‌ای غرب برای القای ناامیدی در نسل جوان و آینده است.
رئیس جامعه المصطفی با بیان اینکه انقلاب اسلامی بیش از ۴۰ سال مقتدرانه ایستادگی کرده است، عنوان کرد: هیچ کسی در جهان جرئت حمله به آمریکا را نداشت اما ایران اسلامی با حمله به پایگاه‌های آمریکا هیبت پوشالی این کشور را شکست. 
وی ادامه داد: آینده‌ای روشن پیش روی ملت بیدار ایران است و باید در مقابل استکبار ایستاد و خدا با ماست پس هیچ ترسی نباید در دل داشته باشیم.
عباسی با بیان اینکه این انقلاب نشان دهنده مردم سالاری دینی است خاطرنشان کرد: مردم رکن اصلی نظام اسلامی است به یاری خدا یک انتخابات باشکوه برگزار خواهد شد و نماد یکپارچگی کشور شرکت همه جانبه در انتخابات است.

انتهای پیام