• پنجشنبه / ۲۴ بهمن ۱۳۹۸ / ۲۰:۲۷
  • دسته‌بندی: آذربایجان شرقی
  • کد خبر: 98112418094
  • خبرنگار : 50004

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی:

علاقه‌ مردم آذربایجان به نظام در عرصه‌های گوناگون به اثبات رسیده است

علاقه‌ مردم آذربایجان به نظام در عرصه‌های گوناگون به اثبات رسیده است

ایسنا/آذربایجان شرقی نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی با اشاره به حضور مردم تبریز در صحنه های مختلف گفت: علاقه‌مندی مردم آذربایجان به نظام اسلامی در عرصه‌های گوناگون به اثبات رسیده است.

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمد علی آل هاشم، بعد از ظهر پنجشنبه، 24 بهمن در جلسه شورای اداری استان که با حضور رئیس دفتر رئیس‌جمهور برگزار شد، با تاکید بر ضرورت حضور حداکثری در انتخابات دوم اسفندماه اظهار کرد: هفته آتی، امتحان دیگری در پیش بوده و هر کسی به کشورش علاقه دارد در انتخابات شرکت خواهد کرد.

وی، افزود: مردم انقلابی تبریز پس از شهادت سردار سلیمانی با برگزاری مراسم گرامیداشت، صحنه‌ای دیدنی آفریدند، امیدواریم انتخابات نیز با تلاش نیروی انتظامی، سپاه، بسیج، سایر ارگان‌های امنیتی و مردم به نحو احسن مدیریت شود.

وی تاکید کرد: هفته بعد نیز در صحنه انتخابات، دوباره با آرمان‌های انقلاب تجدید میثاق خواهیم کرد.

به گزارش ایسنا، امام جمعه تبریز با اشاره به شاخصهای مدیر انقلابی، اظهار کرد: مسئولیت پذیری از مهم‌ترین شاخصه‌های مدیر انقلابی بوده و مدیر انقلابی نباید به دلیل سرگرم شدن به فرعیات از مسایل و ارزش‌های اصلی غافل شود.

وی اضافه کرد: حفظ اتحاد و همدلی بین مردم و مسئولان و حفظ آن نیز از دیگر ویژگی‌های مدیر انقلابی بوده و یکی از رموز موفقیت مدیران آذربایجان شرقی همدلی است.

وی با بیان این‌که پرهیز از کسالت هم جزو شاخصه‌های مدیر انقلابی بوده و باید در همه زمینه‌ها از جمله اقتصاد به طور جهادی کار کنیم، گفت: باید جهادی حرکت کنیم و به ظرفیت‌های داخلی و رونق تولید توجه داشته باشیم تا بر تهدیدات دشمن غالب شویم.

حجت‌الاسلام والمسلمین آل‌هاشم در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به برخی دستاوردهای جمهوری اسلامی ایران، بیان کرد: بعد از انقلاب اقدامات شایسته‌ای در تمامی حوزه‌ها به ویژه نقش زنان در جامعه، وزارتخانه‌ها و سازمان‌ها انجام شد و افزایش امید به زندگی در زنان که قبل از پیروزی انقلاب ۵۴ سال بود، به ۷۸ سال و در مردان از ۵۲ سال به ۷۵ سال رسیده است.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: حضور با شور و شوق مردم از ابتدای شهادت تا چهلم شهید سلیمانی و راهپیمایی ۲۲ بهمن زیر برف و یخبندان نشانگر پایبند بودن مردم به آرمان‌های امام راحل و مقام معظم رهبری بود.
انتهای پیام