• پنجشنبه / ۲۴ بهمن ۱۳۹۸ / ۲۱:۵۵
  • دسته‌بندی: کردستان
  • کد خبر: 98112418116
  • خبرنگار : 50132

سرمربی تیم وچان

تیم وچان صددرصد برای برد آماده است

تیم وچان صددرصد برای برد آماده است

ایسنا/کردستان سرمربی تیم وچان کردستان با اشاره به اینکه تیم وچان صددرصد برای برد آماده است، گفت: همه بازیکنان تیم وچان کردستان کاملاً آمادگی بازی با تیم شهرداری سیرجان را دارند.

سمیه شهبازی امروز(۲۴بهمن) در جمع خبرنگاران، با اشاره به رقابت لیگ برتر بانوان، اظهار کرد: تیم وچان کردستان فردا جمعه با تیم شهرداری سیرجان بازی مهمی را در ورزشگاه ملک نیای سنندج برگزار خواهند کرد.
وی تیم شهرداری سیرجان را تیمی هماهنگ دانست و افزود: تیم سیرجان در نیم‌فصل اول امسال نتوانست نتیجه خوبی بگیرد اما در نیم فصل دوم نتایج بهتری را گرفته است.
سرمربی تیم وچان کردستان، با اشاره به اینکه هر دو تیم به دنبال برد هستند، بیان کرد: تیم سیرجان با برد بازی فردا به دنبال حفظ رتبه سوم بوده و ما با بردی که به دست می‌آوریم در حفظ رده دوم در جدول هستیم.
 شهبازی با اشاره اینکه بازیکنان تیم وچان کردستان مصدومی ندارد، عنوان کرد: همه بازیکنان تیم وچان کردستان کاملاً آمادگی بازی با تیم شهرداری سیرجان را دارند.
وی با اشاره به بومی گزینی بازیکنان تیم وچان، ذکر کرد: همچنان در فصل بعدی نیز از بازیکنان بومی در تیم بهره مند خواهیم کرد.
سرمربی تیم وچان کردستان، بیان کرد: با توجه به سرمای شدید هوا خوشبختانه بازیکنان تیم وچان به‌طورجدی در طول این هفته تمرینات خود را انجام داده‌اند.
شهبازی ساعت برگزاری مسابقه را نامناسب ارزیابی کرد و افزود: با توجه به اینکه بازی فردا جمعه ساعت ۱۰ صبح برگزار می‌شود انتظار داریم که تماشاچیان کمتری در ورزشگاه حضور یابند. 
وی ذکر کرد: ما خواستار تغییر ساعت در این بازی هستیم.
شهبازی بیان کرد: تیم شهرداری سیرجان از ملی پوشان جوان هستند که به‌خوبی فوتبال بازی می‌کنند و این موجب جذاب بودن در این بازی می‌شود.
شرمین رحمتی، مدیر فنی تیم وچان کردستان نیز گفت: با توجه به نامه فدراسیون متأسفانه در این بازی خبرنگاران، عکاسان و مربیان مرد در زمان برگزاری حضور نخواهند داشت.
وی بیان کرد: فدراسیون حضور عکاسان مرد در این بازی را به اختیار حراست و اداره ورزش و جوانان گذاشته است.
فاطمه صادقی، کاپیتان تیم وچان کردستان، ادامه داد: این هفته با توجه به هوای سرد اما تمرینات تیم وچان به‌خوبی انجام شده است.
وی خاطرنشان کرد: بازیکنان تیم وچان کردستان با تمام توان خود باوجود بی امکاناتی و سرمایی شدید برای برد در این بازی تلاش کردند.
کاپیتان تیم وچان کردستان در پایان از بانوان کردستانی جهت تماشای بازی فردا درخواست کرد که حضور یابند چرا که مایه دل گرمی ما خواهد بود.
انتهای پیام