• چهارشنبه / ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ / ۲۲:۱۵
  • دسته‌بندی: کهگیلویه و بویراحمد
  • کد خبر: 98121411762
  • خبرنگار : 50223

نشست مشترک مدیرعامل آب منطقه ای و فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد

نشست مشترک مدیرعامل آب منطقه ای و فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد

ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد نشست مشترک فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد با مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان چهارشنبه ۱۴ اسفند برگزار شد.

علی داودی مهر، مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد در این نشست با اشاره به برخی از طرح‌ها و فعالیت‌های شرکت آب منطقه ای که مشارکت و حضور نیروی انتظامی در پیشبرد آن‌ها نقش اساسی داشتند، گفت: این حمایت‌ها و همکاری‌های خوبی که مجموعه نیروهای انتظامی در سطح استان با بخش آب داشته اند، برای ما تکیه گاهی ارزشمند بوده و مطمئن هستیم که با وجود فرمانده پرتلاش و بزرگی همچون سردار انصاری، این کمک و حمایت ها مضاعف خواهد شد و ان شاالله با تعاملات نزدیکتر و کارشناسی، در حل مشکلات بخش آب، به خوبی عمل کنیم.

وی افزود: یکی از پایه‌های اصلی در وجود امنیت در همه بخش‌ها، وجود نیروی خدوم انتظامی است و در بخش آب نیز واقف هستیم و اذعان داریم که نیروی انتظامی کمکی پیشبرنده برای ما بوده و امیدواریم این تعاملات و همکاری ها گسترده تر شود.

همچنین، سردار مهدی انصاری، فرمانده نیروی انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد، ضمن تبریک روز ۱۳ اسفند که روز ملی آب نامگذاری شده، به اهمیت آب در زندگی انسان‌ها و در توسعه جوامع اشاره کرد و گفت: این نعمت الهی را باید قدر بدانیم و در حفاظت از آن‌ها کوشا باشیم.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد، وی افزود: نیروی انتظامی خود را موظف می‌داند تا از همه امکانات و ظرفیت‌های خود در کمک به دستگاه‌ها و سازمان‌ها برای پیشبرد اهداف‌شان که یقینا همگی در مسیر اهداف نظام اسلامی است، دریغ نکند و آماده هستیم تا زمینه‌های همکاری با بخش آب را گسترده تر و بیشتر کنیم.

گفتنی است که در پایان این نشست و پس از ارایه پیشنهادات و بررسی مشکلات و چالش‌ها، لوح سپاسی از سوی فرمانده نیروی انتظامی استان به مدیرعامل شرکت آب منطقه ای به جهت تلاش‌ها و ایجاد فضای مناسب برای همکاری‌های دوجانبه با نیروی انتظامی، اهدا شد.

لازم به ذکر است که فرمانده نیروی انتظامی استان کهگیلویه و بوبراحمد، با حضور در شرکت آب منطقه ای استان، ضمن برگزاری نشست با مدیرعامل، با اهدای لوح سپاس، از وی تقدیر کرد.

انتهای پیام