• یکشنبه / ۲۴ فروردین ۱۳۹۹ / ۱۵:۱۴
  • دسته‌بندی: کرمان
  • کد خبر: 99012413747
  • خبرنگار : 50190

مدیریت بحران استانداری هشدار داد

احتمال آبگرفتگی معابر و طغیان رودخانه‌های فصلی در غرب و شمال استان کرمان

احتمال آبگرفتگی معابر و طغیان رودخانه‌های فصلی در غرب و شمال استان کرمان

ایسنا/کرمان مدیرکل مدیریت بحران استان کرمان با بیان اینکه طی این مدت آبگرفتگی معابر، طغیان رودخانه های فصلی و سیلابی شدن مسیل‌ها درپاره ای از مناطق، خصوصا در غرب و شمال استان محتمل می باشد افزود: طی روزهای سه شنبه و چهارشنبه کاهش دما در سطح استان محسوس خواهد بود.

"مجید سعیدی" در گفت و گو با ایسنا با اشاره به آخرین وضعیت جوی استان کرمان در ۲۴ ساعت آینده اظهار کرد: بنا بر اعلام اداره کل هواشناسی، در ادامه فعالیت سامانه بارشی طی امروز و فردا در اکثر نقاط استان وزش باد نسبتا شدید، رگبار باران، رعد و برق، بارش احتمالی تگرگ و در ارتفاعات غرب استان  احتمال بارش برف پیش بینی می شود.

وی با بیان اینکه طی این مدت آبگرفتگی معابر، طغیان رودخانه های فصلی و سیلابی شدن مسیل‌ها درپاره ای از مناطق، خصوصا در غرب و شمال استان محتمل می باشد افزود: طی روزهای سه شنبه و چهارشنبه کاهش دما در سطح استان محسوس خواهد بود.

مدیرکل مدیریت بحران استان کرمان خاطر نشان کرد: مجددا با ورود سامانه بارشی از اواخر وقت چهارشنبه تا اواخر وقت پنجشنبه در اکثر مناطق استان شاهد ناپایداری های جوی بصورت رگبار و رعد و برق و وزش باد نسبتا شدید خواهیم بود.

انتهای پیام