• جمعه / ۲ خرداد ۱۳۹۹ / ۱۰:۰۳
  • دسته‌بندی: خراسان رضوی
  • کد خبر: 99030200690
  • خبرنگار : 50107

رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری خراسان رضوی:

راه روشن پیروزی و آزادی قدس نزدیک است

راه روشن پیروزی و آزادی قدس نزدیک است

ایسنا/خراسان رضوی رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری خراسان رضوی گفت: در راه آرمان آزادی قدس بزرگانی مانند امام راحل، شهید مطهری و مقام معظم رهبری چراغ این راه بوده و در پرتو هدایت مقام معظم رهبری و جبهه مقاومت، به فضل الهی راه روشن پیروزی و آزادی قدس نزدیک است.

سید محسن بنی‌هاشمی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: آرمان آزادی قدس یک آرمان جهانی بوده که بیش از ۸۰ سال در ابعاد و انواع مختلف، آزادی‌خواهان اسلام و جهان را به خود مشغول کرده است.

وی بیان کرد: راهپیمائی روز قدس یکی از انواع عکس‌العمل‌های جهان اسلام در خصوص آزادی قدس شریف است و امسال که امکان راهپیمایی در ایران نیست، فضای مجازی و رسانه در اختیار آزادی‌خواهان قرار دارد و مهم‌ترین اقدام در این روز سخنرانی مقام معظم رهبری است که البته بزرگان جریان مقاومت مانند سید حسن نصرالله و بدرالدین حوثی و دیگران می‌توانند این حرکت را تکمیل کنند.

بنی‌هاشمی گفت: نام و یاد سردار بزرگوار شهید قاسم سلیمانی همچون چراغی آرمان آزادی قدس را راهنمایی می‌کند، اما در این راه بزرگان دیگری مانند امام راحل، شهید مطهری و مقام معظم رهبری چراغ این راه بوده و در پرتو هدایت مقام معظم رهبری و جبهه مقاومت، به فضل الهی راه روشن پیروزی و آزادی قدس نزدیک است.

انتهای پیام