• جمعه / ۲ خرداد ۱۳۹۹ / ۱۱:۳۶
  • دسته‌بندی: زنجان
  • کد خبر: 99030200764
  • خبرنگار : 50165

رئیس‌کل دادگستری استان زنجان اعلام کرد

آزادی ۲۱ محکوم مالی در جشن گلریزان

آزادی ۲۱ محکوم مالی در جشن گلریزان

ایسنا/زنجان رئیس‌کل دادگستری استان زنجان گفت: ۲۱ محکوم مالی با کمک‌های خیرین در قالب جشن گلریزان از زندان آزاد شدند.

حجت‌الاسلام اسماعیل صادقی‌نیارکی عصر روز گذشته (اول خرداد) در جمع خبرنگاران، با اشاره به برگزاری جشن گلریزان، اظهار کرد: از اول ماه مبارک رمضان تا ۲۶ اردیبهشت ماه با کمک خیران استان و گذشت قابل توجه شاکیان تعداد ۲۱ محکوم جرائم غیرعمد مالی از زندان آزاد و  بر سر سفره افطار در کنار خانواده خود حاضر شدند که از این طریق موجبات شادی دل خانواده‌های محکومین فراهم شد.

وی با بیان اینکه جشن گلریزان امسال به‌صورت مجازی و متفاوت‌تر از سنوات گذشته در حال برگزاری است، افزود: مردم متدین، ولایت‌مدار و خیر استان زنجان تاکنون مبلغ یک میلیارد و ۳۷۰ میلیون تومان تا به‌صورت نقدی در این امر پسندیده مشارکت داشتند.

رئیس شورای قضایی استان زنجان تصریح کرد: در شرایط فعلی جامعه و شیوع کرونا و تاثیر آن در کسب و کار مردم و همچنین علی‌رغم برگزاری پویش کمک‌های مومنانه و مواسات این میزان مشارکت قابل توجه و بی‌نظیر است.

صادقی‌نیارکی با بیان اینکه جشن گلریزان تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه خواهد داشت، خاطرنشان کرد: هر روز ما شاهد افزایش مشارکت‌های مردمی و خیرین و همینطور آزادی محکومان هستیم و انشاءالله پایان ماه مبارک رمضان گزارش تکمیلی به مردم ارائه خواهد شد.

انتهای پیام