• سه‌شنبه / ۳ تیر ۱۳۹۹ / ۱۲:۲۰
  • دسته‌بندی: هرمزگان
  • کد خبر: 99040302279
  • منبع : نمایندگی هرمزگان

"این ده نفر" حرکتی ماندگار در جهت اعتلای فرهنگ و هنر هرمزگان

"این ده نفر" حرکتی ماندگار در جهت اعتلای فرهنگ و هنر هرمزگان

ایسنا/هرمزگان مدیر روابط عمومی موسسه خیریه ساحل خلیج‌فارس از اقدام جدید این موسسه در جهت حس نوع دوستی و همکاری هنرمندان خبرداد.

مجتبی بهمنی در گفت‌وگو با ایسنا، افزود: موسسه خیریه ساحل خلیج‌فارس سال‌هاست که در ایام ماه مبارک رمضان اقدام به برگزاری بازارچه خیریه و صرف عواید حاصل از آن در جهت ساخت بیمارستان کودکان جدید بندرعباس می‌کند.

بهمنی ادامه داد: این قطعه با  حضور ده هنرمند شامل خواننده، تنظیم‌کننده، صدابردار، نوازنده و طراح گرافیک تولید و قرار است در روز ۱۰ تیرماه رونمایی و عرضه شود. این قطعه هدیه ای است از طرف هنرمندان استان هرمزگان به مردم خوب کشورمان که در این شرایط سخت در حال طی کردن گذران ویروس کرونا هستند، عواید فروش این اثر  برای ساخت بیمارستان کودکان قرار است استفاده شود و می توانیداز لینک زیر این اثر راپیش خرید کنید.

مدیر روابط عمومی موسسه خیریه ساحل خلیج‌فارس با اشاره به اینکه علاقه‌مندان جهت پیش‌خرید و کمک در جهت ساخت بیمارستان کودکان جدید بندرعباس می‌توانند به سایت www.payping.ir/d/۵yu۹ مراجعه کنند، اضافه کرد: رقمی مشخص برای پیش‌خرید اعلام‌نشده و علاقه‌مندان می‌توانند هر رقمی به‌دلخواه برای این امیر خیر و خداپسندانه در نظر بگیرند.

وی در پایان گفت: به‌زودی جزئیات بیشتر این کار فرهنگی را به اطلاع علاقه‌مندان خواهیم رساند تا هرچه بیشتر با افرادی که در این مسیر خیر و خداپسندانه قدم برداشته‌اند، آشنا شویم.

انتهای پیام