• چهارشنبه / ۴ تیر ۱۳۹۹ / ۱۲:۵۱
  • دسته‌بندی: سایر ورزش‌ها
  • کد خبر: 99040403264
  • خبرنگار : 90047

تداوم جایگاه پاراتکواندوکاران در میان برترین‌های جهان

تداوم جایگاه پاراتکواندوکاران در میان برترین‌های جهان

از سوی فدراسیون جهانی، جایگاه جدید پاراتکواندوکاران در میان برترین‌های جهان مشخص شد.

به گزارش ایسنا، از سوی فدراسیون جهانی تکواندو، رنکینگ جدید پاراتکواندوکاران در رده بندی مشخص شد و ۷ هوگوپوش ایران توانستند جایگاه خود را در میان برترین‌های جهان تداوم ببخشند.

«مهتاب نبوی» نخستین بانوی پاراتکواندوکار کشورمان با ۸۲/۵۰ امتیاز همچنان در رده نخست وزن ۵۸- کیلوگرم (K۴۱) قرار دارد.

«سعید صادقیان‌پور» در وزن ۶۱- کیلوگرم (K۴۲ ) با ۱۹۳/۵۰ امتیاز در رده دوم قرار دارد. «سجاد جوانبخت» در این وزن و کلاس ۴۴ با ۴۷/۳۴ امتیاز در رده سیزدهم جای گرفته است.

«محمدرضا شعبانی» در وزن ۷۵- کیلوگرم (K۴۲) با کسب ۷۹/۹۳ امتیاز رده پنجم را به خود اختصاص داده است و «مهدی کردلو» دیگر نماینده این وزن با ۸/۸۲ امتیاز در رده شانزدهم قرار دارد.

«احمد نریمانی» هوگوپوش وزن ۷۵+ کیلوگرم (K۴۲)نیز با ۱۷۶/۳۰ امتیاز صدرنشینی خود را حفظ کرد. «مهدی بهرامی آذر» در وزن ۷۵+ کیلوگرم (K۴۳) با ۹۶/۵۰ امتیاز به جایگاه دومی خود تداوم بخشید.

«مهدی پوررهنما» در وزن ۷۵- کیلوگرم (K۴۴ ) با ۱۸۱/۸۴ امتیاز در رده سومی قرار دارد. «محمود جعفرزاده» نیز با ۴۷/۷۹  امتیاز در رده چهاردهم جای گرفته است. «علیرضا بخت» در این وزن نیز در چهل و هفتم قرار دارد.

«اصغر عزیزی» پاراتکواندوکار وزن ۷۵+ کیلوگرم (۴۴ K) با ۱۴۱/۱۸ امتیاز در جایگاه پنجم جدول رده‌بندی باقی ماند. «حامد حق‌شناس» دیگر نماینده کشورمان در این وزن با ۴۰/۳۸ امتیاز رده چهاردهم را به خود اختصاص داد.

«محسن عبدی» نیز در این وزن جایگاه پنجاه و نهمی را در اختیار دارد.

پاراتکواندو برای نخستین بار در بازی های پارالمپیک توکیو برگزار می شود که مهدی پوررهنما و اصغر عزیزی موفق شدند سهمیه حضور در این رقابت ها را کسب کنند.

انتهای پیام